Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 075
  • 1 069
# 420
Да предупредя отново за утайката от кафе - запушва канали, боядисва вани. Освен това почти не съдържа кофеин, който всъщност помага за премахването на целулита - просто кофеинът сте го изпили преди това. Затова, ако ще се масажирате с кафе, по-добре опитайте с морска сол или просто някаква по-грапава ръкавица. Ако масажът е редовен - помага.
Виж целия пост
# 421
Цитат
Да предупредя отново за утайката от кафе - запушва канали, боядисва вани. Освен това почти не съдържа кофеин, който всъщност помага за премахването на целулита - просто кофеинът сте го изпили преди това. Затова, ако ще се масажирате с кафе, по-добре опитайте с морска сол или просто някаква по-грапава ръкавица. Ако масажът е редовен - помага.

Значи може да се мажа не с утайка, а с влажно кафе. На него не му е изпит още кофеинът. Съгласна съм, че масажите помагат. Поне така съм чувала. С кафе или без.? Поне да си въобразяваме, че има някакъв ефект от това, което правим. Психическата нагласа е важна.
Виж целия пост
# 422
Момичета,скоро четох,че към утайката от кафе и зехтин е добре да се прибави и царевично брашно и с така получената смес да се масажират проблемните зони.
Виж целия пост
# 423
Аз да побутна темата с един въпрос Simple Smile
Знам че е малко встрани от темата, затова моля да бъда извинена!
Въпроса ми е към дамите, които ползват боя за коса: каква марка боя за коса ползвате, която да не е толкова агресивна към косата ви?
Моята коса е със сравнително тънък и слаб косъм, досега ползвах къна, но това висене по 1-2 часа  Tired
Питам, за да не взема нещо от което косата ми да се изтощи тотално и да окапе  Naughty
Виж целия пост
# 424
запис
Виж целия пост
# 425
Темата е закована, няма къде да ходи. Защо е необходимо да се пълни с безмислени  пълнежи от рода на "запис"?!
Виж целия пост
# 426
Аз да побутна темата с един въпрос Simple Smile
Знам че е малко встрани от темата, затова моля да бъда извинена!
Въпроса ми е към дамите, които ползват боя за коса: каква марка боя за коса ползвате, която да не е толкова агресивна към косата ви?
Моята коса е със сравнително тънък и слаб косъм, досега ползвах къна, но това висене по 1-2 часа  Tired
Питам, за да не взема нещо от което косата ми да се изтощи тотално и да окапе  Naughty

Пробвай "Игълс" - къна, в малки пакетчета като боя за яйца изглежда -пакета. Седи се 20 мин ефекта е поразителен. Фризьори след "Игълс са ми отказвали да ме изрусяват Mr. Green.
 Всъщност зависи какъв цвят искаш да си ако е черно няма проблем, но от черна -руса с нея не можеш да станеш.
Между другото въпроса ти е за др. тема, там на дълго и широко са обсъждани и бои и оцветители и т.н.
Виж целия пост
# 427
Аз съм с къна...Persia каква е тая къна "Игълс" да не е оная където е със синя опаковка и има една индийка на нея?Защото с такава малка опаковка съм виждала само тази.   bouquet
Виж целия пост
# 428
 Същата с индийка е на обложката има черна, кафява, червена и руса.  Черната е върха, другите цветове не ги знам що за стока са. Имам огромни съмнения,че в къната има повече "боклуци" от повечето бои, т.е. много е силно  по-добро от боя , не е активно. Вътре е прахче което се разтваря във вода. Ефекта е плътна коса, плътен и равномерен цвят и няма отмиване. Това сложиш ли си го на главата само може да го чакаш да израсте Mr. Green
 
Питай която и да е фризьорка, няма начин да не се е сблъсквала с такава къна.
Виж целия пост
# 429
Persia мерси !!!   bouquet И аз като че ли съм най-доволна от нея  Hug
Виж целия пост
# 430
Koлко часа се държи "Игълс"на косата?1-2 ли беше или по-малко?
Аз я ползвах дълго време(черната),но ми направи впечатление,че някои пакетчета бяха зеленикави,както си трябва,а в други-сивкаво-кафяв прах,за който впоследствие разбрах,че бил опасният para-phenylenediamine.От тогава аз нямам  вяра не на къната по принцип(страхотен продукт,когато е оригинален!),а на търговците.Бях чела,например,за шампоана на Хималая,ако го знаете-100% натурален,идеални съставки,никаква вреда,само полза.Търсих го навсякъде,не мога да го открия и случайно го виждам преди месец в една аптека,малко над 8 лв.Разгледах му съдържанието,вярно,парабени нямаше,но имаше куп други,сочени за вредни съставки,които ги има в обикновените шампоани.Та съм скептична по отношение на натуралните земни дарове,идващи от Азия,честно казано!
Виж целия пост
# 431
То че вече няма нищо 100% натурално е така.. но дори и да има ние сме токлова скептично настроени че няма да има полза от него.А колкото до къната.. аз я държа колкото мога повече време..  bouquet  Laughing
Виж целия пост
# 432
 newsm7820 - 30 мин , на "официалната" опаковка има превод и пише толкова. Аз и повече съм седяла, то мойта коса докато се намаже може да остарееш. Mr. Green
Виж целия пост
# 433
Благодаря за съветите, прехвърлих въпроса си в темата за красива и дълга коса.
Само да кажа за къните, които оцветяват и които и аз смятах за по-безвредни:
Поради тази причина, че вече в къната слагат и боя и някакви треви и прах (кой знае какви са) прибегнах до боя, то като ще слагам нещо по-добре да е по-трайно и да се стой по-малко с него. Преди време ми бяха донесли от Турция къна, тя добиваше тъмно зелен цвят и подхранваше, но не оцветяваше  Naughty , а сега много ми е чудно как натуралната къна ще прави руса косата  newsm78 - май в нея има бая други нещица, изрусяващи косата...
Аз ползвах на Арома, но тази марка къна сякаш поизчезна, хубавото беше че слагах вътре и разни похранващи неща (жълтък, лимон, бадемово масло ...) та беше хем оцветяване хем маска 2 в 1.
Ползвала съм и Игълс, но нещо цветовете не ми допаднаха.
Виж целия пост
# 434
баба ми ми е забъркала една смес-алое ( домашно!!) ,чист пчелен домашен мед и домашно вино-всичко това в точно определени количества.Сутрин пия по 1 с.л. Нямате представа как ми подейства на акнето,дето и антибиотиците не можеха да го оправят,освен това се води ,че3 регулира теглото,въобще кожата ми е страхотна и се чувствам много енергична.
 Sunglasses
който може да си намери алое-да пробва задължително ! Лошото е ,че разтението е годно за консумация 5 години след засаждането..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия