през Рамадана всеки пости,но по арабски приемаме гости-84

  • 20 318
  • 292
# 90

ЕЛА ДО МЕН С ЦЕЛУВКАТА БЕЗКРАЙНА - ДАМЯН ДАМЯНОВ

Ела до мен с целувката безкрайна
на наште две обречени тела!
Ела! Като магия! Като тайна!
Ела, като безсмъртие ела!
Като звезда, умряла в изнемога
от сблъсъка на срещната звезда!
Ела! Изпепели ме в своя огън!
Сама стани на пепел! Но следа
подире ни в небето да остане!
И с нашта светлина тя да блести!
На нашто място да остане рана.
Но с друга светлина след нас огряна,
вселената ще ни обезсмърти

БЕЛБЕЙЧЕ,ЧЕСТИТО БЕБЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ше си имаме още едно бг-алжирче   bouquet
Виж целия пост
# 91
аз и сега готвих със замразени зеленчуци.  Не помня обаче марките, всеки път каквото ми падне купувам. Замразена риба също взимам.
Собственоръчно си режа и складирам магданоз и копър в пликчета, цяла зима си изкарах така  Wink

Днес стофтах телешко със доматен сос, гъби, моркови, лук, грах   chef


Елиии, честит ти нов ник  Laughing
Виж целия пост
# 92
Ели в първия момент помислих, че си една мама от Смолян/Пловдив, която отдавна не влиза тук Wink
Белбейче, какви са тези новости по вечерно време... Я сподели повечко Simple Smile


Виж целия пост
# 93
Ох аз писах писах ама смотания нет всичко изтри.Да чакаме още едно бебе алжирче Simple Smile
Бях на лекар вчера всичко е добре за сега, само се чудя с пусти цигари как ще се справям
Мерси Далка и се стягяите помощници да сте,че вие сти ми голяма подкрепа
Целувки
Виж целия пост
# 94
Белбеи , лека бременност и едно прекрасно бебче на финала !
В коя седмица си ?
Виж целия пост
# 95
ох знам ли и аз тя доки ме води в 8 седмица ама аз нещо не мисля че е така
Виж целия пост
# 96
Май само аз съм будна по нощите... И понеже утре не може - та хайде сега да сложа кафенцето - за най - ранобудните!! Grinning

Виж целия пост
# 97
Ра , не си познала мила само аз кукувам до към 4-5 сутринта тук във форума !
Кафето не го виждам , но го усещам защото имам и 1 чаша до мен .
Белбей , какво мислиш ти ? Важното е всичко да е наред , което ти пожелавам от сърце .
Виж целия пост
# 98
Ах, кой си е сменил ника... подаръче си имаме  Party
А защо не виждаш кафенцето?? Проблем с картинката ли има??  newsm78

Ама и аз нали съм си спечелила прозвището "заплеса на форума" - забравих да честитя радостната вест на Белбей  Hug



Лека и безпроблемна бременност!!  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 99
Ми аз да не видя нещо , че веднага искам като на другите ! Mr. Green
А сигурно не си я вмъкнала както трябва картинката , при мен не се вижда . Whistling
След малко ще будя шефа да видя дали е гладен , че ми е мъка да го гледам такъв до мен слонската особа . Не зная майка му като ни види как ли ще се ядоса , че е отслабнал още  .
А аз все по дебела ставам .
Виж целия пост
# 100
Добро утро, момичета!!
Каква хубава приказка се е заформила!

Честито на Белбей - хубава новина! Лека бременност и едно усмихнато бебенце с хубава косица и палаво!

На двете нови мами с нови никове - честита промяна!

На мама с 2 щерки и на кандидат-тунизийската булка - добре дошли!

Деси, лек път!!

Готварска тема - замразени продукти - предимно спанак, царевица, грах, зелен боб от зеленчуците, имат едни много лош опит с китайски микс... от рибите - няма как- филетата от хек, мерлуза и акула и скумрии, скариди и рулца от раци - замразени. Но китайски микс няма да повторя!

Друго - бутер тесто също купувам- обикновеното тесто се меси.

Самита, не само кашкавал, и сирене, и ехееее, ще откриеш ти колко много изкусителни гозби!!  

Желая ви лек и усмихнат петъчен ден!!
        
Виж целия пост
# 101
Добро утро и от мен! Радвайте се на последните топли дни!
Лек да е деня на постещите, а и на всички останали!  bouquet

Лека бременност, Белбей! Hug

А аз отивам да си доспя, докато чеденцето ми се е унесло. Laughing
Виж целия пост
# 102
Добро утро и от мен! Hug
Да ви е усмихнат днешния петъчен ден! Grinning
Виж целия пост
# 103
Добро утро, момичета!
Белбей, Hug Hugчестито мила, желая ти лека и безпроблемна бременност, и дано повлечеш крак и още и още бременилки да се появят в темата и аз сред тях да се курдисам Praynig.
Виж целия пост
# 104
Добро утро, момичета!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  Hug
Белбей пожелавам ти лека и спокойна бременност.   Praynig  На Деси лек  път и Бог да е с тях!   Praynig На постещите лек и богоугоден пост! На работещите един спорен и усмихнат петъчен ден!  newsm03
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия