Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 5

  • 29 634
  • 443
# 60
Здравейте от мен!

И при нас не спря да вали,чудим се какво да правим!Не сме свикнали да си стоим вкъщи и сега ни е гадничко.
И тоя дъжд ме подсеща ,че иде зима и още повече ми става гадно.
Добре,че поне си имаме тате и сестра ми си дойде за малко на гости,та ни е весело,че ако сме сами,
направо умираме от скука.
Виж целия пост
# 61
Завиждам ви!
Ние с малката цял ден сами в къщи TiredНашия татко още го няма и не се знае изобщо кога ще си дойде.До сега поне имаше дечица,с които малката да си играе,но кой на училище,кой на градина.... и това скапано време,да не можеш да мръднеш #Cussing out
Добре,че е форума! Crazy
Виж целия пост
# 62
Ми,верно сме за завиждане!Като знам,че почти никой от приятелчетата на сина
ми  не излиза,когато е лошо времето,сега сме си направо като на купон.
Когато Мира беше малка(на 1-2г.)беше същата скука,няма никой навън,а ние
обикаляме с нея-време да мине ooooh! ,че тя не обичаше също да си стои
вкъщи,не се заиграваше с нищо.Сега малкия и той е същия,поне са двама.
Вечер ще ни е по-весело,като взема каката от градина.
Виж целия пост
# 63
Благодаря ви за посрещането!   bouquet
Първият ми учебен ден мина ужасно-понеже сме втори курс никой не ни обърна внимание,а имахме лекции по програма.Утре съм от 9ч,ще видя как ще е.Съпружеското тяло учи също усърдно за да запише годината,а малката е в изолатора при баба си Simple Smile.Утре ще си я взимам за малко,че вече без двама ни й е съвсем тъпо и от време на време си поплаквала...
Виж целия пост
# 64
И при нас същото - дъжд и скука.Нашия тати върти километри като измахан (на тях им плащат тон - километър) и на всичкото отгоре в това смотано време е с повредени спирачки,какви са тия малоумни шефове #2gunfire Понеже работи и събота и неделя ,днес казал да му ги оправят - да ама майстора ще пристигне късно следобед и защо да не направи един курс до тогава #Cussing out за убиване са Close Ами това е - поне ми олекна (колкото е възможно де).Много е гадно - след малкия ли да търча,него ли да мисля,но се надявам след утре вече всичко да е наред Praynig Е хайде момичета лек ден ви желая  bouquet и по - слънчево време,че то не е работа........ Hug
Виж целия пост
# 65
Този дъжд съвсем ви скапа настроението!Я малко снимки  за разтуха.
Виж целия пост
# 66
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!

ДОБРЕ ДОШЛИ НА zmen4o И Princess of Happiness !
Еми ДОБРЕ ЗАВЪРНАЛИ СЕ НА ВАС!

Успешна учебна година на всички ученици!


Ние 5 дни бяхме  luvbed и тази сутрин изпратих тати пак на курс.Току що заведох Ането на градина и почвам да чистя,че цялата къща е нагоре с краката.Вчера се разходих с тати до Сандански.
За сега това от мен.Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 67
Добре ви заварила!
Успешна година на всички дечица!

Аз още не мога да влезна в час.Успах се и не заведох детето на градина.
Вале,благодаря за кафенцето.Надявам се скоро и на живо да го пийнем!
Виж целия пост
# 68
здравейте момичета!
Успешна учебна година на всички  ученици!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 69
да се запиша и аз почти винаги съм сама с моите две палави момчета
Виж целия пост
# 70
yordanka83 добре дошла при нас!

 
Аз днес цял ден подвързвам учебници и направо вече  Crazy
След малко ще ходя да взема Ани от градина и ще ходиме до майка ми,че задника ме заболя от седене цял ден.
Виж целия пост
# 71
Здравейте и от мен.Ние бяхме с мъжо до Белгия,ходих до там да го прибирам.Днес го изпратих,има курс
за Швейцария.Я кажете тези от вас,които са пътували с камион как е.
Аз се каня да направя един курс мъжо,та разкажете как сте изкарали
Лека ве4ер Hug
Виж целия пост
# 72
Здравейте!
Mari-7 , аз това лято за сефте ходих на курс с мъжа ми до Германия. Честно казано, изкарах страхотно, много интересно ми беше, а и не бяхме оставали само двамата за толкова време от години. Така че мисля, че няма да сбъркаш, ако заминеш. Другата година, живот и здраве, лятната ваканция пращам детето на село и айде пак Laughing
Виж целия пост
# 73
Ние пък би трябвало да отидем двамата, без малката, на гости в Германия за две седмици ама да видим...иначе билетите ни са за 23-ти септ запазени...
Виж целия пост
# 74
 Weary Момичета,не издържам вече!!!
Някоя от вас чувала ли е за фирма "АIT"-Пловдив?
Големи мошеници,искам да ви кажа!Нашия татко е в тази фирма и на25.08 тръгна УЖ на курс до Франция,германия,бг и още го няма....Само ги мотаят-утре ви пращаме бус да ви прибере,хайде идете до Испания и ви пращаме буса.... #2gunfireИ така вече почти цял месец!Не знам от къде е това търпение в мъжо,ама явно вече му е дошло до гуша и е казал на шефа си,че зарязва камиона и се прибира!А между другото камиона изобщо не е оборудван,най елементарното няма-парно ли е, печка ли е, не сам на ясно.А той тръгна само с летни дрехи,като не е предполагал,че ще стане така!
А представете си що за човек е собственика на фирмата,щом е казал на мъжо да накара колегата си да слезе да провери дали мигача работел и той да изчезне с камиона /по назад в темата бях писала,че колегата му е пълен некадърник/!!!Да остави човека на сред нищото! ShockedКолкото и да е некадърен......как ще го остави!?
Та в крайна сметка,новата дата за ПРАЩАНЕ НА БУСА 28.09 #Cussing outАко и тогава пак се направи на луд тоз мошеник,вече наистина ще зареже камиона и ще се прибере!И най-вероятно няма да вземе нито лев!
Не знам какво да си мисля CryЗа пореден път се убеждавам,че от нашета скапана държава нищо не става Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия