Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-добрите места за закупуване на дрехи за бременни?
Какви са мненията за бременните дрехи в Белгия?
Какви са цените на дрехите за бременни в магазините в България?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-добрите места за закупуване на дрехи за бременни?
-
Какви са мненията за бременните дрехи в Белгия?
-
Какви са цените на дрехите за бременни в магазините в България?
-
Какви са мненията за магазина на Пътеките в Младост, София?
-
Какви са мненията за магазина 9+ в Пловдив?

Ами това е от мен! Лек ден!
- аз от както забременях съм страшно зле с паметта, за да запомня нещо то трябва да ми се повтаря многократно 
или Кристияна ако е
!Аз към края на месеца ще се запиша за ФМ и се надявам да се види точно пола на бебо.Да ви кажа аз все още не съм го усетила и вече нямам търпение за някое ритниче
Май днес ще искам да си тръгна по-рано-браво на момичетата,чиито шефове им позволяват да работят със съкратено работно време!Ние сме с удължено лятото 9-10 часа без почивка дори за обяд-пълен терор,няма време да се почива,но аз се скътавам поне като се правя,че работя и блуждая някъде или съм в бг-мама 
Очакваме бебо да се появи на 07.02.2009 г. Не знаем още дали сме момченце или момиченце, защото от малки проявяваме характер и не искаме да се покажем на чичо доктор
