Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-добрите места за закупуване на дрехи за бременни?
Какви са мненията за бременните дрехи в Белгия?
Какви са цените на дрехите за бременни в магазините в България?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-добрите места за закупуване на дрехи за бременни?
-
Какви са мненията за бременните дрехи в Белгия?
-
Какви са цените на дрехите за бременни в магазините в България?
-
Какви са мненията за магазина на Пътеките в Младост, София?
-
Какви са мненията за магазина 9+ в Пловдив?
Много се радвам, че ще си имаме и близнаци! ЧЕСТИТО на мамите, които са видяли пола на бебчетата си!
А тъпата ми шефка ми каза, че съм спекулирала и не съм била болна и ми звънеше постоянно по телефона.
Тъй като ми предстоеше процедура ин-витро и пак трябваше да излизам в болнични, но този път за 1 месец, реших направо да напусна и да не си хабя нервите с идиоти.
Починах си малко преди процедурата и слава Богу, сега съм бременна и спокойна. Плащам си сама осигуровките, за да получавам някой слънчев ден майчинство, въпреки че досега сме дали страшно много пари за изследвания и процедури. Това е действителността в нашата мила татковина! Но парите не са всичко, НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА ГУШНЕМ НАКРАЯ НАШИТЕ БЕБЧЕТА-ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Все няма хорада работят не могат да направят това или онова.Кофти.
Аз мога да отида например утре на работа, но ако се влоша ще стане по кофти,защото не може да се пие антибиотици.А пък струва ли си!Пия чай ивитамин С, смуча исламинт за гърлото.Температура вече нямам което е добре.Иска ми се по-бързо да идва декември. 
.
Доки каза 99 процента е момиче.
