НОЕМВРИ иде и не пита, а малко бебе в корема все по-силно рита!

  • 13 718
  • 305
# 255
Вчера си взех пратката от САЩ с бебешките покупки и съм много доволна,но има дрешки,които ми се струват като за кукли-направо не мога да повярвам,че човешко същество ще се облече в тях.

Като купих комплекта за изписване на дъщеря ми, гледах гащеризончето и се дивях как е възможно да влезе в това дори кукла, камо ли бебе. Като я обличаше сестрата за изписването, се наложи да й навие няколко пъти ръкавите и целият гащеризон й висеше Laughing
Сега като взех бодитата за бебето и аз им се чудих, даже взех за 3-6 месеца, защото за 0 месеца ми се видяха твърде малки Laughing
Виж целия пост
# 256
Абе тя мойта свеки по принцип е много готина жена. Винаги ни е помагала, но откакто забременях даде един-два коментара, които ме подразниха . Аз го отдавам на това, че се притеснява за бебето. Дано като мине всичко да си бъде пак старата добра женица и да не се е променила...
То като се замисля и мама дава акъли и ме подразва от време - навреме, но нея мога да я скастря, но свеки ми е неудобно.
Виж целия пост
# 257
 За свекито и аз да се изкажа - понякога я чувствам като майка, понякога ми се струва, че тя е човекът, който най-много ме дразни на този свят Laughing.
 Момичета имам малко инфо от сестра ми - оказало се, че и околоплодната й течност е доста малко, та сега е на системи, дано всичко се оправи максимално бързо Praynig!
Виж целия пост
# 258
Мами, сега се връщам от доктора, имам ентерококи (бактерия) във влагалищния секрет и сега трябва да се лекувам. Cry
Виж целия пост
# 259
здравейте, мацки Simple Smile аз съм от скоро регистрирана тук и гледам, че има разни отбори  Embarassed  извинете ме за невежеството ...  Blush   аз по принцип съм за вашия отбор, защото очаквам беба през ноември, но.... дали ще ме приемете в отбора  Thinking
 Желая весел ден на всички !!!   bouquet
Виж целия пост
# 260
Здравейте момичета.
Тинка много силно стискам палци.Аз вчера преживях нещо подобно.Гледа ме мойта си доки на видеозон и по едно време като вика: " На това човече малкото нещо му има" Аз само дето не починах на кушетката.Питам я какво му има, а тя вика, че главата му била много малка.Мери я 7,2 а в моята седмица трябва да е 8,3.Ама вика " Не се шашкай, то като е за шашкане аз ще ти кажа".И аз ни жива ни умряла при милото и рев.Направо да се чуди какво да ме прави.Грабнах се на 3Д в Добрич и доктора каза, че просто бебчето е не в 32, а в 30 г.с.Плюс това е седалищно и така грешката се увеличавала.Гледа ме 40 мин. и каза че всичко си ни е наред, а главичката просто е по-малка.После свекърва ми се сети, че нашето тати се родило така(с по-малка глава), което просто си е индивидуално.Хората не сме еднакви.Направо ми иде да я  #2gunfireмойта доки, но е късно за смяна.Поне се успокоих.
Извинявам се че ви се наоплаках, но много ми тежи мисълта нещо да не е наред с бебчето ми.
Вита с малко хапченца се надявам скоро да си ток
elleee, добре дошла.Винаги има място за нови попълнения
Виж целия пост
# 261
Ох и на мен много ми се спи напоследък, а не съм от поспаливите. Днес се зарекох, че нищо няма да правя цял ден, защото пак ми се засилиха контракциите от търчането тази седмица. И аз имам обилно течение и даже последния път си мислех, че със сигурност имам гъби, но се оказах чиста, чак неможах да повярвам.  Shocked
Tinkatink пиши като имаш новини от сестра ти, важното сега е че вече в болницата и там поне ще е под наблюдение.  Hug
Виж целия пост
# 262
elleee - добре дошла! Hug
Виж целия пост
# 263
благодаря ви за топлото посрещане Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 264
elleee добре дошла  Hug
Милички, нещо Лейдито ми липсва. Знам, че за неделя има час в Плевен при една специалистка и дано това е причината за отсъствието и.  Praynig
Ели, #2gunfire на твоята докторица  Crossing Arms Важното е ти да се успокоиш, нали сте видели бебо, че е наред Hug
Виж целия пост
# 265
Ето ме пак. Да ви се похваля- много съм щастлива, преди малко се върнах от пощата - ходих да си взема колетчето с първите дрешки за беболина  Heart Eyes Толкова са салдурски, че нямам търпение да обличам вече малката кукличка. Дрешките не са много дебели, като за мека есен са, да се надяваме, че зимата няма да е толкова люта и студена.
Пускам малко снимчици на нещата.
Това е от мен засега. Отивам да си приготвя нещо за хапване, че съм озверяла от глад ooooh!
Виж целия пост
# 266
Tinkatink  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed стискам палци за сестричката ти  Hug
Моя син също се роди в 9-тия месец 2.300 кг. и 47 см.

Лек и прохладен ден мацки. От другата седмица спирам работа и ще съм често на линия  Joy
Виж целия пост
# 267
много са сладки дрешките Simple Smile аз все още не съм се заела с покупките.... назнам дали е суеверие  Thinking  пък и още ходя на работа, та нямам време да се разглеждам много-много.... може би като вляза в деветия  Wink
Виж целия пост
# 268
Ха здравейте ,аз два дни имах мало гости и само смогвах да почета Embarassed
Маячестито ти повишение ,браво на твойте шефчета  bouquet

Тинкавсичко ще е наред със сестричка и бебчо ,щом вече е под наблюдение  Hug
Темичка,Ханабраво за резултатите -само така

elleee добре дошла в отбора  newsm51
...За срещичката мойте извинения ,че не дойдох ,ама както казах неочаквани  гости Mr. Green
Мишле страхотни покупки  newsm44
Виж целия пост
# 269
Хана браво за резултатите  Hug
Мишле много са сладички бебешорските покупки  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия