Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява общият протеин в кръвта и какви са нормалните стойности?
Какво представлява обменната карта и трябва ли да се попълва по време на консултации? Може ли липсата й да създаде проблеми по време на раждането?
Какво трябва да се направи с цветята в детската стая, които могат да събират прах?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява общият протеин в кръвта и какви са нормалните стойности?
-
Какво представлява обменната карта и трябва ли да се попълва по време на консултации? Може ли липсата й да създаде проблеми по време на раждането?
-
Какво трябва да се направи с цветята в детската стая, които могат да събират прах?
-
Какви са препоръките за избор на бебефон и какви са ценовите диапазони?
-
Какво е мнението за количка втора употреба?

. Аз ходя само при едни и същи хора и се чувствам добре. Лежането в болница си е неприятното нещо, но когато се налага, няма начин, все пак е най - важно бебчетата да са добре. 
. Ето линка:
(прочетох твоята история). Ще се учудиш колко сила може да ти даде едно детенце
Да си носим якетата на обратно
. Според доктора има достатъчно време и е сигурен, че ще успее да се завърти. Дано да е прав. В случай, че се все пак се наложи секцио, предната плацента по принцип няма да създава проблеми. Това много ме вълнуваше, защото в нета бях чела какво ли не. Никакви упражнения не можели да помогнат на бебето да се завърти. Просто ще чакаме. Иначе хемоглобинът е започнал бавно да се повишава - вече е 102. А кг ми са намалели, заради разстройството миналата седмица - сега съм 55,5 кг с дрехи и обувки, а бях 58 кг преди месец.


Снощи се въртя до 23ч30, сутринта ме събуди още в 06ч00
Явно й е било скучно и искаше да си играе, а на мен ми се спешеееее..... 
на новите мами!