Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с Pretty?
Кога се появяват стрии по време на бременност?
Как се измерват алфа-фетопротеините и какво означава повишен риск?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с Pretty?
-
Кога се появяват стрии по време на бременност?
-
Как се измерват алфа-фетопротеините и какво означава повишен риск?
Алфа-фетопротеините се измерват чрез кръвни изследвания (БХС) и са свързани с повишен риск от дефекти на невралната тръба като спина бифида и аненцефалия. Повишени стойности могат да бъдат открити и чрез ултразвук. Въпреки това, високите резултати не винаги показват проблем, а допълнителни изследвания и консултации са необходими за по-точна диагноза.
-
Какво представляват алфа-фетопротеините и как се измерват?
-
Какво представлява ФМ и защо майките го правят?


. После вече ми изтекоха водите и отивам към родилната зала. Там, обаче, седи един разгърден полицай и не ме пуска. Говори по телефона със съпруга ми и аз само дочувам: "А ти колко можеш да дадеш?". И тука вече аз съвсем се побърках, аз раждам-тоя се пазари! И започнах да му крещя, да го замярвам с каквото ми падне, докато накрая той се вбеси и се приближи заплашително с идеята да ме удари. В този момент аз видях мъжа ми да се приближава и му казах какво става, а той преди още да съм се доизказала такъв шут би в лицето на ченгето, че бу счупи носа (мъжа ми е тай боксьор
). И някъде тук се събудих... Странното беше, че от цялото вълнение в съня имах сърцебиене и сякаш леко треперех. Дори се уплаших да не взема пък наистина да си докарам контракции и събудих мъжо, да ме пази
За щастие после си заспах като къпана... Ама голям екшън беше де 
, но само за назидание да е. Аман от простаци! В крайна сметка аз нямам медицинско образование, а мога да си дам труд да прочета инструкциите, а те се правят на по-велики от Господ. Убедена съм, че всъщност спазмалгона е напълно безвреден и няма никаква опасност за теб и бебе, но както казах - въпросът е принципен. Може би е добре да се консултираш с адвокат
на Darima и Pampam и
на iva angel.
Сега се надявам всичко да бъде ок с бебето. Приятен ден на всички

Сега отивам да поработя, че напоследък е голяма лудница на работа.





много се уморявам и ми се струва, че май пак ще прибегна към болнични, както ме съветва и док. Не ми се иска, че подивявам сама вкъщи, но пък снощи имах ужасни болки в кръста и ме понаболяваше и корема