Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на родителите относно лъжите на техните деца?
Какви са подготовката и очакванията на родителите преди първия учебен ден на децата им?
Какви са вашите собствени преживявания с предучилищната и училищната подготовка на вашите деца?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на родителите относно лъжите на техните деца?
-
Какви са подготовката и очакванията на родителите преди първия учебен ден на децата им?
-
Какви са вашите собствени преживявания с предучилищната и училищната подготовка на вашите деца?
-
Какви са изискванията за записване в училище?
-
Какви са изискванията за записване в детска градина?

и сутрин няма ставане... Сега ако стане в 10 се радвам
. Поне не буди бебето като стане - и той е поспалив като него 
. Теа е в подготвителна група в ЦДГ "Слънце" в Плевен, аз съм доволна, а сега ще има и логопед, който ще помага на децата с говорни дефекти. Какво мислите по въпроса. Относно лягането, различно е аз се опитвам да я изморя с разходки и игра навън, а през студения период съм я записала 3 пъти в седмицата да ходи на балет, за да изразходва енергия. Когато я сложа рано около 21ч. заспива, но по-често се случва да си ляга към 22-22,30ч. Сутрин обича да си поспива, но за съжаления става към 7ч. На компютъра все още не я допускам, защото ще се изпокараме кой да седне аз баща и или тя
а си мисля че е рано, но обича да гледа филми и аз и пускам на DVD.
, е почти без проблем.
.
Иска ми се да го запиша да тренира нещо, но все още не мога да реша. Ляга в 22 ч и става в 7.30- 8 ч. Спи след обяд.
и аз съм на съшото мнение