Ясно, ще съм в първи клас, ако мама влезне в час!

  • 20 977
  • 317
# 240
Аз го пращам на занималня доволен е и на стол се храни.Използвай  че от другата годиина ще е платено май незнам .Но   съм доволна че се учи на самостоятелност там да си шише домашните.Яденето там е хубаво.Значи ще ходите в нащо на карате (така ли Flutter)ще се запознаят тогава
Виж целия пост
# 241
.Сега като заспи малката ще го пишем,че иначе и тя иска да учи  Grinningи само  дърпа тетрадките на сестра си.
ОООО и тука е същото Крис полудява обаче като види нещо от  училище или тетрадка да му пипне едва до бой не стигат ама и както малкото вика И АЗ ИШАМ hahaha hahaha Joy
Виж целия пост
# 242
Аз го пращам на занималня доволен е и на стол се храни.Използвай  че от другата годиина ще е платено май незнам .Но   съм доволна че се учи на самостоятелност там да си шише домашните.Яденето там е хубаво.Значи ще ходите в нащо на карате (така ли Flutter)ще се запознаят тогава
Малко на чат го обърнахме,сорри.. Blush

Добре де ,ама кога се яде в стола,ще имат ли време.
Мисля да го запиша и на стол,да се наяде и от там да ходи на кютека,
и направо в 1 и поло да ида да го взема.. Thinking
И после бой,домашни,бой,домашни и така.. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 243
Изказване на Ани: ''аз до обяд съм на училище, следобяд - на детска градина''. Laughing
Иска да ходи на шах и художествена гимнастика, ще видим кога се провеждат занятията и тренировките и според това ще преценим с какво ще се занимава.
 Оказа се, че сме взели грешни упражнителни тетрадки по български и математика. По БЕЛ на мерихме правината, но по математика нещо удрям на камък.
 Та молбата ми е, ако някой ползва упражнителна тетрадка по математика към учебника на Булвест 2000, да ми щракне корицата, поне да съм наясно какво търся. Имам усещането, че не ми обясниха като хората и търся нещо несъществуващо.
 Та от горно става ясно, че организацията нещо куца, надявам се през следващата седмица нещата полека да започнат да вървят по-гладко. Laughing
Виж целия пост
# 244
.Сега като заспи малката ще го пишем,че иначе и тя иска да учи  Grinningи само  дърпа тетрадките на сестра си.
ОООО и тука е същото Крис полудява обаче като види нещо от  училище или тетрадка да му пипне едва до бой не стигат ама и както малкото вика И АЗ ИШАМ hahaha hahaha Joy

По същия повод съм приготвила две тетрадки, които са с етикет: Тетрадката на Флора. Има си и молив.
Виж целия пост
# 245
Та молбата ми е, ако някой ползва упражнителна тетрадка по математика към учебника на Булвест 2000, да ми щракне корицата, поне да съм наясно какво търся. Имам усещането, че не ми обясниха като хората и търся нещо несъществуващо.
 
Нашите учебници са всичките на Булвест 2000. По математика ни раздадоха тетрадки №1,2,3, които са безплатни и предполагам, че ги имаш и ти. Мисля, че тази за която говориш се нарича "Учебно помагало по математика" за 1 клас на Булвест 2000, било синьо на цвят. За него събирахме допълнително пари, само че един татко пое ангажимента да ги купи накуп всичките и още го нямаме. Предполагам, че другата седмица вече ще е на лице и ще го снимам, ако вече не ти е много късно де.
Виж целия пост
# 246
Чашката за рисуване ми я показаха в един магазин, но се отказах. Ми, то голямо, колкото  малко по-голяма острилка. Освен да има различни размери  newsm78.
Явно са еднакъв размер. Дияна по-често сменя водата, но е удобна.

Нашата е нормална голяма чашка, около 150 мл, с капаче.
Виж целия пост
# 247
При нас допълнителните помагала ги купи учителката, което беше голямо улеснение за нас. Събрахме пари още на първата родителска среща и друг ангажимент към тях не сме имали.
Виж целия пост
# 248
Вайда, благодаря. Поне ще знам приблизително какво да търся. Надявам се днес да я намеря. Hug

С парите, които събрахме, само учебниците и помагалата по английски ще купят.Класната е учителка по английски. Laughing
Виж целия пост
# 249
Най-накрая се доредих да кача и аз снимка на първокласника Blush.Ето я : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=257795&comments=1&pid=7700021
Виж целия пост
# 250
Да ти е жива и здрава, mama tan4e! Класната  стая изглежда много приятно. Класната стая на сина ми е в розово. Ужасно бонбонена ми е.  Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Отворих снимките от първия учебен ден, за да видя на Мия стаята какъв цвят е - в жълто е  Grinning
Виж целия пост
# 252
Уточнение - моят първокласник е Пламен,младежът с оранжевия суичър Laughing.До него седи Савина.
Виж целия пост
# 253
Уточнение - моят първокласник е Пламен,младежът с оранжевия суичър Laughing.До него седи Савина.

Много ми е познато детенцето  къде   сте ученици
Виж целия пост
# 254
Ето я и моята първокласничка,тук е с батко си


http://prikachi.com/files/362792K.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия