София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (4)

  • 65 772
  • 294
# 90
Благодаря за съветите за детската кухня. Аз вече взех бележка от педиатъра, но мислех, че може да е нещо като с яслата, записване онлайн или нещо такова ... знам ли ги вече какво ще измислят.

За фризьор мога да препоръчам едно място. Лично аз не съм ходила там, но всичките ми познати са много доволни. Намира се във високия блок до CBA в Свобода. Точно до магазина. Там работят няколко момичета, но съм чувала добри отзиви за всичките. Правят и разни процедури за стрии и пр. То си е козметично студио и салон. Виждала съм страхотен маникюр правен там. Още не съм се възползвала от услугите им, но скоро може и да опитам.
Виж целия пост
# 91
phono, предполагам, че говориш за Козметичен център Джейн. Аз също съм много доволна от услугите им!  Peace
Напоследък ходя и в Студио за красота "Адмирал", намира се във "Връбница"2, бл. 636 - също съм много доволна!  Peace
Виж целия пост
# 92
Благодаря Ви момичета!

Записах си час за фризьорски салон “Джейн” до магазин СВА /ЕНА/ - най-близо ми е. Ще споделя в понеделник.
Радвам се, че сте направили такава тема - много е полезна.

Поздравявам ви!
Виж целия пост
# 93
Ан Мари, да взема и аз да се запиша.
Първо ТТ данните:
Камелия , живея в в бл.271, Вероника 14.04.2001г., Елена 27.06.2008г.
педиатър д-р. Михова, фризьор същата Хриси от бл. 272  Laughing
Между другото пдстригах се късо, но косата ми прогресивно намалява.

Днес обикалях Ломско, че имам задача да купувам подарък за рожден ден на свеки и на дъщеря и(пада ми се зълва, но думата звучи страховито и не обичам да я използвам). Свеки има юбилей прави 70г. и ще трябва нещо по-специално да и купя, освен дежурния скъп крем за лице. От как сме в роднински отношения все това и купувам и тя си го чака  Laughing , но ми се ще и нещо за спомен. Отворена съм за съвети.
Виж целия пост
# 94
На 1во четене се сещам само за магазина за сувенири, близо до златарският магазин. Има интересни неща. Аз съм си харесала едни статуи Simple Smile
Виж целия пост
# 95
Ще сложа Ели в кенгуруто, за да мога да влизам в магазините, защото ако все пак успея да мина през вратата с количката , се чувствам точно като слон в стъкларски магазин. И аз си мислех да разгледам двата магазина за сувенири. Поне ми е на близо.  Peace
Виж целия пост
# 96
Има хубав магазин за сувенири и до бившото кафе "Патладжан", както и до малката бензиностанция на Ломско шосе / тази, която е преди Шела/ ох дано ме разбрахте  ooooh!
Виж целия пост
# 97
Ками, една красива голяма рамка със снимка на вас 4-мата Mr. Green
Хубави рамки има в сувенирния магазин след спирката на Културния дом.
Виж целия пост
# 98
Дуци, това е идея! Без това малката е кръстена на нея. А Вероника и е слабост - първа внучка, гледаха се три зими подред. Баба ще се разтопи.
Виж целия пост
# 99
За юбилея на едната баба й подарихме керамични чаши с лика на внуците Simple Smile.
Виж целия пост
# 100
Като прочетох идеята на Дуци ми хрумна малка модернизация.
Понеже нашите баби все се оплакват, че не им даваме снимки (защото всички са на компа и не съм вадила от поне година, те друго освен хартийка не познават), би било хитро да й подарите една от тези дигиталните рамки. И да подберете най-хубавите ви снимки. Така всеки месец ще можете да ги актуализирате. Е, всичко си зависи от възможностите, аз лично не съм много запозната, но ми се струва че са скъпички. Но пък е подарък с перспектива, ще "расте" с вас.  Grinning
А за фризьор - не мога да съм полезна. МОята лична фризьорка - сестрата на мъжа ми (хихи, и на мен зълва нещо не ми звучи  Stop) се премести миналата година да живее във Варна и аз бях изпаднала в депресия  ooooh! Все пак почти 6 години друга ръка не е боравила с косата ми... Сега съм си намерила една мацка тука до офиса (в Стрелбище) и ходя при нея в обедната почивка.
В Надежда ходих при две - и за двете мога да кажа само - НИКОГА повече  Mr. Green Едната е на пазара, в павилиончето до баничките (дето са почти в двора на училището), а другата в блока, дето е до 115 ДГ, с фотото и аптеката (не знам кой номер е  Embarassed), но това всъщност беще преди повече от година, та може и да ми е остаряла информацията.
Бебешки магазини (освен изброените от АнМари) има и на търговската улица, дето води към ЕНА/СБА. Точно преди спирката на 83, в началото на уличата има един, който епредимно за дрехи и работят почти изцяло с дрехи на САЛИ. 80% от дрехите на Нена оттам съм купувала като беше по-малка.
Айде, стига толкова, че сигурно ви омръзнах  Mr. Green ... Лека вечер, и до скоро!

Виж целия пост
# 101
Аз подарих на Джони дигитална рамка, но е малка, ключодържател. Достатъчна е обаче на големина. Май беше към 40+.
В Офис 1 има и големи, май са 9/13, към 100+ лв.
Виж целия пост
# 102
Дигиталнята рамка е супер идея  Peace

В Аико иначе бях харесала тази рамка: http://www.aiko-bg.com/pictures/ramka_66758_big.jpg

За фризьор и аз не мога да помогна. Последните 5 г. се постригвам в Кало в Младост 1а (тогава живеех в Младост 2, та ми беше близко), откакто съм в Надежда (от година вече), пак там ходя, макар и рядко, защото ми е супер далече. Рискувах в края на август да отида в Кало в Силвър центъра в Люлин, е няма толкова непрофесионално обслужване  Naughty , а цените са същите като във всички салони Кало. Та пак си оставям на варианта в Младост, просто не мога да се доверя на друг фризьор (вкл. ми направи прическата за сватбата без никакви опити).

За детски магазини - от квартала май посещавам само Топчо, там си намирам чат пат нещо, ако ми е спешно. Иначе пазарувам дрешки от няколко щанда в Илиянци, които съм си набелязала. Ако искам нещо по така, ходя до един аутлет в центъра, но много рядко, че е далече. А иначе в силвър центъра видях еидн магазин с хубави детски дрешки, но не съм го проучила обстойно.
Виж целия пост
# 103
Отдавна не съм писала в темата.
За магазините - точно за Топчо и аз щях да казвам, че е най-зареденият бебешки/детски магазин, който съм виждала околовръст. Намира се в една нова кооперация в Надежда-3, точно след колелото на трамвай 7. Много съм доволна от този магазин, има всичко, за което съм се сещала да питам Simple Smile
За фризьор - днес мисля да ходя в салон за красота "Адмирал" в Надежда-6, един от високите блокове до входа на Северния парк. Там имат една фризьорка - Силва, за която съм чувала хвалби. Понеже мисля драстично да променям прическата, после ще ви кажа дали съм доволна Simple Smile
Ками, радвам се, че те чета тук, че в отчетната тема нещо се позагуби  Hug
А, между другото, Ками, искам да се видим да ти върна Инфакола и да го продадеш/подариш на някой друг -  аз не го използвах за Никола, за щастие, не се наложи! Благодаря още веднъж, че ми го даде!   bouquet
Виж целия пост
# 104
Аз пазарувам дрешки за децата предимно от Близнаците, намира се на пазарчето срещу колелото на трамвай 7. Ако нещо няма там, отивам до Топчо. И от двата магазина съм много доволна!
За фризьор и козметик вече писах.....
Лек и слънчев ден на всички!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия