



! Минавам като Халеевата комета за секунди, докато Ема не е заплакала! Компютърът е в стаята, в която спи, а тя за първи ден заспа днес след обяд! Мъкаа, мъка! Реве, детенцето, захласва се и си иска"Мойта мама дойде" и "мой тати"! Не съм вярвала, че от мъка може да се разболее човек, но тя ми го доказа! От два-три дни звъня по телефона до личната й лекарка след частни прегледи в Плевен...От най-малкия шум подскача и се хвърля на врата ми~! Хем не ме обича и иска майка си, хем не се отделя от мен! Ей, видях се в чудо!
! 

Нашата Неда явно няма да е лесна.
Свикнала е да командва и постоянно да сме навън.И днес когато дядото я е взел е шляпал из дъжда до 2 часа.След това е спала до 5.30.Яслата я ограничава в много неща и тя хич не е съгласна.Не се предава и това си е.Не плаче,яде,но за спане и дума не дава да се каже. Препоръчани теми