И аз се радвам,като майка понеже го изпитах.
Сега си на върха на щастието.
Поглезете се малко,че после учение.
Кали в неделя заминава за Благоевград за новата учебна година.



. Зиче да си похортуваме
Деси като ходиш до Благоевград ще се отбиваш и при нас в София.
Това в края на крайщата си е ЛИЧНО моя работа и не се чувствам длъжна да давам отчет на никого за действията си.Нахлуването с искане и след това бързото плюене изобщо не ми допадат.Хайде,стига вече ,че се дразня и то много.Нагледах се и наслушах се на тези дето са все с байрака
и нищо не вършат.Само празни приказки.
Сега от както е станала са ревове и измислици от сорта "шоколад","кем" и каквото и дойде на ум само и само да ни изкара на дъжда.

и нашия да вземе да си отвори външната врата /а не стигаше дръжката уж/и по стълбите нагоре чак до другата площадка




Препоръчани теми