КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 42

  • 25 168
  • 572
# 360
Отдавна се каня да лягам,но моят мъж толкова дълбоко е заспал,че не мога да го събудя,а и ми е жал да го буда.Ровя се по сайтовете и след малко ще лягам.
Танче,за закуска ще правя баница,за обяд още незнам.Иска ми се нещо в гювечета.
О..моя се надигна.Ще оправя леглото и ако още си тук няма да си лягам.
Виж целия пост
# 361
Танче,къде си...?Легна ли си?..Е, и аз тогава се ориентирвам към дедито.Лека нощ!
Виж целия пост
# 362
Не съм легнала още- чета из форума!




Мими, Мими, защо легна, нали съм тук?



ХАЙДЕ, ЛЕКА!
Виж целия пост
# 363
         Момичета,не можах да се класирам в нормално време,а сега понеже сън не ме лови пиша,че утре не се знае дали ще мога.
         Първо да честитя на Мастерчето племеник!Да ти е жив и здрав,да стане голям мъж и да ти открадне таланта и професията.Да те обича като майка и да ти помага,когато порастне!
         Доби,честит ти американец!Я се похвали как е изкарал!
         Зиче и Диди и мойта Вики е същата палавница.В събота майка и беше я оставила в спалнята и слязла до кухнята на първия етаж.Аз мислех че Вики спи и много се учудих като я видях с три топки , с лигавник и отгоре с гердан , да влиза през открехнатата врата.Отворила вратата на спалнята и сама слязла с трите топки.Как на е изтървала една по стълбите...та по нея и тя...Не ми се мисли.Обаче нищо не мога да кажа! Нима не можех да постоя при нея...
         Марси ,радвам се ,че най после стигна до пердетата!А завода,за който казва Хули го зная,аз съм купувала от там пердета,но тогава беше "Дечо Стефанов".Не знаех,че още го има.
         Деси,започвате вече пренос-превоз Габрово-Благоевград! Хееей , минала съм по този път.Тогава бяха бедни години и бурканите много помогнаха.
         По въпроса за недоразумението с Хули,аз подкрепям 100% думите на Янчето.Аз нямаше да мога да го кажа толкова добре.В нашата тема няма зле настроени и недобронамерени хора.Но е нужно по-вече търпение и малко по-вече уважение към начина на реагиране на всеки от нас,защото сме различни хора , с различен темперамент и различни реакции.Много е права Янчето като казва да преброим до 10 и тогава да отговаряме.
        Хули,мислех да ти пиша на лични,но щом тук е станал разговор ще ти кажа.Говоря от мое име,но мисля,че момичетата са съгласни.Ако желаеш пиши при нас! Темата не е собственост на никого и никой няма право над нея.Но имайки в пред вид,че сме на различна възраст,с различно образование,възпитание,манталитет е нужно по-толерантно отношение.Дали някой ще поставя цветя на паметници или ще ходи на опера или на фолк концерт или на футболен мач или на риба,или по любов, дали ще прави туршии или ще си купува готови - си е негова работа и никой няма право да го квалифицира или осъжда,но и никой не бива да очаква другите да правят това което той обича да прави. Уважаваме се такива,каквито сме и прекарваме заедно тук и така ни е много хубавои. Мисля,че и ти Хули би могла да пишеш при нас и да си една от нас.Вярвам,че никоя от нас няма лошо отношение към теб.    Хайде, кажи един виц!...
       Момичета,накрая искам да си кажа мъката,та дано ми олекне!
       Пак имам водопроводна авария.За това не ме лови сън и пиша по нощите.Сега тече  водопровода за къщата , в двора ,под един дебел бетон и трябва да се разбива с Канго и да се подменя тръбата,а не се знае колко дълга ще бъде/цялата е под бетона/ Утре ще търся начин да се справям с бедата.Но ми омръзна да съм и мъж и жена и вече не ми останаха сили.
       Е това е ! Казах си мъката !
       


       Ще ви приготвя закуска:




  http://www.youtube.com/watch?v=4rBtduK6wzI&feature=related

      Е, сега ще се помъча да поспя !
Виж целия пост
# 364
Добро утро момичета!
То май въобще не е за ставане - тука продължава да вали,
студено, ветровито. Яжка ме е изпреварила със закуската,
 но да сложа и аз от моята, днес ще съм повече готвачка,
а до компютъра дали ще се добера - то от двама хулигани,
които не могат да си го поделят и аз трета...

И чай за настиналите.

Яжка ти си мъжко момиче - ще се справиш с бедата  newsm10
само не си го слагай на сърце, не се тревожи.

Приятен и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 365
ДОБРО УТРО,ДОБИ,ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ!
При нас от вчера не вали,но е студеничко и ветровито.Тия дни ще берем лозето,та дано времето се пооправи малко.
Яжке,проблема наистина е сериозен,но дано  има по лесен начин за разрешаване,че не мога да си представя какво чудоразбиване ще падне.
Доби,Яжке,благодаря за закуската.Аз ще пийна чай,че съм понастинала малко,но през тези четири почивни дни се надявам да се оправя.
Доби,днес по вечето ще сме така-в кухнята,но от време на време ще сме пак тук.
 

лек и отпочиващ ден!
Виж целия пост
# 366
Добро утро и от мен!  Hug Hug Hug Hug
Мерси за закуските и кафенцата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз днес съм на работа,защото имаме концерт.....Понеже е вътрешен..т.е. само пред родителите,затова не ви каня.Но не съм забравила...Ще ви поканя,когато имаме концерт - купон с външна публика....
Та така...Днес ми е лудичък ден....


Яге  Hug Hug Hug Hug пак неприятности са те нагазили  ooooh! ooooh! ooooh! Само не се отчайвай....Знам какво ти е....За всичко ТИ....И всичко твоите ръце да очаква.....
Ама ще се наредят нещата....Само не се ядосвай.
Виж целия пост
# 367
Мастерче, Hug Hug Hug и успех на дечицата и на теб.
Виж целия пост
# 368
Мерси Мимка,ама хич не са дечица нашите ученици....Големи са....от 18 - 30 годишни са днешните изпълнители....Иначе по принцип при нас няма възрастови граници....
Виж целия пост
# 369
Аха,..ясно.Място за притеснение няма.

Сега ще излизам.Искам да си купя поларен екип за зимата.
Виж целия пост
# 370
[Сега ще излизам.Искам да си купя поларен екип за зимата.[/color][/size]
Оооо и аз си търся такова нещо,ам все не мога да открия като за мен..Все са едни като за китайци .Малки и кофти кройка,неудобни като се облекът... ooooh!
Пожелавам ти успех и чакам да се похвалиш с покупка  Hug
Виж целия пост
# 371
Добро утро и благодаря за закуските.
Да попитам Мими - защо 4 почивни дни? Да няма пак празници и пак  не съм разбрала, нали съм безработна.
Яге - много лошо за ремонта. Защо все ти се занимаваш, а сина? Голям е и има мъжки работи.
Доби, ясно е че ще си купуваме по още 1 комп. Аз засега само гледам и се ослушвам. Децата, ако разбират - да препоръчат някакъв лаптоп, че да не им пречим. Ани няма смисъл да я питам - тя много разбира/да пише на скайпа/.
Мастерче, успех на концерта днес.
Виж целия пост
# 372
Здравейте, мили момичета!

Приятен съботен ден! Във Варна времето е пак същото, в момента не вали, но не се знае какво ще му хрумне след час!  
Яге, много обичам тестени неща, но това е любимата ми баница, ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!
Имам приятелка която е наистина щастливо разведена, та тя казва: Когато ми капе кранчето на чешмата ви завиждам, че имате мъже, но през другото време НЕ! Как ги търпите ви се чудя! Аз съм си НЕЗАВИСИМА!
Незнам тя, но аз винаги като ме ядоса моя мъж и завиждам! Денем му търпиш кривотиите, нощем хъркането, аз кога да живея- ега ти! Повредата ще я оправят майсторите- ти да си здрава!

Доби и на теб благодаря за закуската! Кафе не пия, но чай и фреш с удоволствие! Добре че тук ми правите закуска, защото в моето ежедневие ВСЕ АЗ! Даже си мисля като ме няма дали закусват изобщо, или направо обядват!
Мастерче, ОГРОООООМЕН УСПЕХ НА КОНЦЕРТА! Колко ще е хубаво да присъстваме на един поне!

И моето момиче днес ще си идва от София, та отивам да готвя, но пак ще ви наглеждам!



Виж целия пост
# 373
       Танче,разбирам я приятелката ти,много пъти съм си помисляла от какво съм се отървала,но много ми тежи,че ми останаха куп недовършени задачи,които изоставих,за да изкарвам пари за да отгледам децата.А недовършените работи се рушат...Сега вече децата ми са големи,но всичко е за основен ремонт.Сина ми е взел много поръчки с къси срокове/прави мебели/Утре трябва да замине за Банско,а днес трябва да свърши със старата задача.Сега отиде да търси къртач,за да разбие бетона,но какво ще излезе отдолу не се знае.Дали ще може да се закърпи или ще трябва да се сменя целия водопровод,не се знае.
       Но нощес сънувах бившия ми съпруг и така хубаво му казах всичко,та ми олекна.Когато се разделяхме нямах възможност да му кажа нищо,той беше все пиян и беснееше.А ми остави недовършена къща,болен баща,непораснали деца...
       Сега съм притеснена,че имам проблем,но като,че ли ми е по-леко....
Виж целия пост
# 374
Яге и с него не ти е било леко! Щом е притежавал тези качества- мерси! Най-добрия вариант е друга да си чука главата с него! 
И ние имаме проблеми с нашите, не си мисли че всичко е шест! Дето са проклети, дето си мислят че домашната работа е женска, дето си мислят че те са главата на семейството,  дето започват да недочуват, да недовиждат, ами и остаряват и за много работи вече не стават!
Моя все си мисли, че на гърба му живея, ама като взема да му казвам как ми е минал живота с него, моята гледна точка, млъква и излиза, че аз съм го влачила на буксир, а не той мене! А не съм живяла лошо, не сме имали кой знае какви перипетии.
Роман може да се напише- поне от две гледни точки! Ха,ха,хааа...
Казвай си, че не си само ти на този хал, гледай децата, внучето и ти да сте здрави и няма да усетиш как ще си запееш някаква мелодия, дори и на ум! За мен си жена-борец с живота и много си постигнала в борбата! Много те харесвам и не искам да си тъжна и отчаяна! Целувам те!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия