....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 934
  • 620
# 30
то си е за оцъкляне, къде ли ще се татуира някой с нея Thinking
Виж целия пост
# 31
хайде и аз в новата тема  Peace

Shocked
Виж целия пост
# 32
Такова нещо сигурно е татуирал Азис на Китаеца
....на гърба, малко под кръста ... Mr. Green ooooh! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 33
Харесала съм си татуировки на феи, ангелчета и елфи.
Нещо от този тип:


http://multiplepersonalitess.files.wordpress.com/2008/06/fairy-tattoo.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3029/2548100334_694edcf1d0.jpg?v=0

http://i21.photobucket.com/albums/b283/burning_/My_Fairy_Tattoo.jpg

http://farm1.static.flickr.com/148/404976662_a9656889df.jpg?v=0

Имате ли снимки разни по подобни мотиви?
Виж целия пост
# 34
Честно да ти кажа, ....не ми харесаха особено... Confused
...третата само малко... Wink
...ще поровя и ще ти споделя  Hug
Виж целия пост
# 35
Запис и от мен  Grinning
Чета ви ,и редовно ви проверявам Mr. Green. Ама няма с какво да ви се похваля .Мене ме хваща манията за дупчене на пролет.

estellia трета може би. И аз тъй като Руска , щот нал съм и аз руса. Laughing
Виж целия пост
# 36
Такова нещо сигурно е татуирал Азис на Китаеца
....на гърба, малко под кръста ... Mr. Green ooooh! Joy Joy Joy
newsm62
Да ви споделя, че аз нещо се наплаших с тези Хепатити В, С. Как да съм сигурна, че като ме надупчат няма да прихвана нещо. Ей само това ме спира за 3-ти татус.  Thinking
Виж целия пост
# 37
Ето аз какво си харесах
http://magicmufinelf.deviantart.com/art/butterfly-tattoo-finished-80652318
Смятам обаче да си го направя умален вариант на плешката или към рамото  Sunglasses

Също и това за белега от апандисит:
http://inumitsu.deviantart.com/art/Tsumi-s-tattoo-19923750
Опшката му ще е долу - а главата към корема. Иначе от бикините ми ще се подава една опашка и ще е леко странно  Mr. Green

И една малка калинка на глезена.  Grinning
Това ми е засега концепцията за татуиране.

Чакам само да спра да кърмя и съм готова за разкрасяване  Mr. Green
Виж целия пост
# 38

Да ви споделя, че аз нещо се наплаших с тези Хепатити В, С. Как да съм сигурна, че като ме надупчат няма да прихвана нещо. Ей само това ме спира за 3-ти татус.  Thinking
[/quote]
Pepsilight обикновено при такива изказвания мъжа ми побеснява,ама аз съм си спокойна така че...Само да ти кажа ,че и татуистиите са хора и повярвай ми , НЕ ИСКАТ , да заразяват хората с вируси ,спин и каквото още се сетиш Naughty
Не мога да говоря за всички, но поне за тези които аз познавам хигиената е на първо място!!!
Преди години мъжа ми ,например , работеше с обикновени хирургически ръкавици,докато не се убоде веднъж/първата му мисъл беше ,че ако човека има нещо на кръвта той ще се зарази/,слава богу нищо не с е случи ,но оттогава той ползва специални ръкавици за татуиране/доста по-плътни са/
А за свое успокоение или не се татуирай , или сама прецени дали човека ти вдъхва доверие Peace
Виж целия пост
# 39
Първата част трябваше да бъде цитат ,ама нещо не ми се получи Embarassed
А за хигиената забравих да кажа ,че вс е за еднократна употреба ,а инструментите се чистят и стерилизират Hug
Виж целия пост
# 40
А за хигиената забравих да кажа ,че вс е за еднократна употреба ,а инструментите се чистят и стерилизират Hug
Да, на мен даже тоя дето ме татуираше искаше да ми подари иглата да си я пазя, но аз не пожелах и я изхвърли пред очите ми Simple Smile
Виж целия пост
# 41
Не съм казал, че някой нарочно би искал да зарази клиент. Повлиявам се от факта, че татуирането е на едно от първите места за заразяване с въпросните хепатити, след зъболекар, операции, наркомани... Също така, че и много от хората не знаят че са болни. При маникюр също може да се зарази човек.
Виж целия пост
# 42
Нали хепатита се води "болест на мръсните ръце" , не се заяждам , ама то и в автобуса може да го хванеш Rolling Eyes/специално по-лекия А/
Ако все пак още някой се интересува може да погледне тази статия

http://www.lekar.bg/news-127/info-2011/%D0%A5%D0%B5%D0%BF%D0%B0% … 1%8A%D1%86%D0%B5/

Айде лек ден и дано никой днес не се разболее от хепатит след като са го татуирали Wink
Малко черен хумор,ама какво ни остава... Whistling
Виж целия пост
# 43
Хепатит А е "болест на мръсните ръце" и се лекува напълно, В и С се предават по кръвен или полов път, а лечението им е много трудно, скъпо и ТЕЖКО.
Нормално е човек да се притеснява за здравето си. Темата за хепатита е доста актуална и изобщо не е за пренебрегване.
Черния хумор не мисля, че е удачен тук.
Да предопредя, че и аз не се заяждам, а само споделих притеснение и мнение.  Peace Наскоро гледах предаване по тази тема и от там се замислих.
Виж целия пост
# 44
Момичета някой си търсеше пеперуди/ама не помня кой Embarassed/, та може случайно да не е попадал тук
 http://www.lekar.bg/news-127/info-2011/%D0%A5%D0%B5%D0%BF%D0%B0% … 1%8A%D1%86%D0%B5/
На мен лично доста от тях ми харесват,ама не бих си направила пеперуда Heart Eyes
Pepsilight едва ли сме първите ,които спорят за това,въпроса е мн сериозен наистина ,но просто не мога да не го приема лично
А всъщност си права до някъде , в Бс имаше един татуист дето трябва да са се свършили татуистите ,че да седнеш при него...ама и той имаше работа човека Laughing
От всичко изписано за сутринта си позволявам да обобщя: всеки да си избира татуиста и сам да си носи последствията, има хора и хора  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия