....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 934
  • 620
# 405
Поци, благодаря  Hug
Виж целия пост
# 406
Тенкю на вси4ки  Blush
Тва чудо отне малко пове4е от 2 часа, без много по4ивки /колкото за едно пи6кане и една цигара ереме  Mr. Green/ Чесно казано боля ме пове4е отколкото  на кокала на кракЪ  Confused
елказелка, какво сравнение?
Виж целия пост
# 407
Ако може и аз да се включа в клуба -

Виж целия пост
# 408
И  аз се присъединявам моя татос е от лакатя до китката от вътрешната 4аст на ръката
Виж целия пост
# 409
Скорпито е супер , пипинка  Peace
Мимка,не виждам нищо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 410
Скорпито е супер , пипинка  Peace
Мерси  Flutter
И твоята е много готина  Wink
Виж целия пост
# 411
 Pipinka -много е хубав и със сенчици и бяло-точно както си трябва! кой ти го е правил?
Виж целия пост
# 412
Направи ми я Евгени от студио artcore tattoo на Солунска и Самуил  Hug
Страхотен е ! Не само заради моя Скорпион ...
Всъщност аз отидох при него , защото бях виждала работата му и се впечатлих много .
Условията при които се работи също са без забележка  Peace
Виж целия пост
# 413
Ако може и аз да се включа в клуба -



 newsm09 newsm74  bouquet Страхотна е
Виж целия пост
# 414


ето я моята
Виж целия пост
# 415
Pipinka, направо се влюбих в твоя татус. Отдавна нещо не ме е впечатлявало толкова. Можеш ли да ми пишеш на личния колко ти излезе това удоволствие...
Виж целия пост
# 416
Мимка, какво пи6е тааааам?  Mr. Green
Виж целия пост
# 417
Много ми харесва скорпиона!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 418
Здравейте, от доста време ви чета и вече съм решила окончателно да си правя татоо. Обаче незнам къде.И ще съм благодарна да ми предложите някое студио за татуировки във Варна.Особено ме притеснява въпроса със стерилността ...  Rolling Eyesи другото което искам да питам предварително е дали разтягането на кожата(като при бременност например-искам татоото да е ниско на ханша) и съответно свиването и после, би се отразило на татоо-то? Laughing newsm78
Виж целия пост
# 419
Бягай при Тошко от Илектрик арт  Mr. Green
За другото не мога да ти кажа. Моята примерно е там където ти иска6.....При бременност там няма да се разпъне много ,ако не ка4и6 много кг  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия