....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 948
  • 620
# 60
И аз си направих  тату след дълго умуване,но сега съм замислила пиърсинг на веждата,дари може да ми покажете нещо Rolling Eyes.
Фото на татуто, молиииим... Whistling Crossing Arms

...а за пиърсинг на веждата....освен топченце, или малка халкичка...? Thinking
Виж целия пост
# 61
ето линка за чичо ви Павел Ангел-
http://www.tattooartists.org/Gal3074_PAVEL_ANGEL_s_Gallery.asp
Виж целия пост
# 62
и аз имам тату ooooh! 10 годишно,избеля на нищо не прилича,ако можеше да изчезне без разните му манипулации супер щеше да е Laughing
Виж целия пост
# 63
Ей го на,но сама съм се снимала Wink.
http://prikachi.com/users/nina_ilieva4/23W.jpg
http://prikachi.com/users/nina_ilieva4/25Z.jpg
http://prikachi.com/users/nina_ilieva4/26K.jpg
Виж целия пост
# 64
Нина§ много е сладка  Peace
Виж целия пост
# 65
Мерси Flutter.
Виж целия пост
# 66
Нина§ много е сладка  Peace
....и жълтото патенце, дето се търкаля до китеника- също Peace Crazy Hug
Виж целия пост
# 67
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 68
Нина§ много е сладка  Peace
....и жълтото патенце, дето се търкаля до китеника- също Peace Crazy Hug
Joy Joy Joy Hug Hug
Виж целия пост
# 69
Нина§ много е сладка  Peace
....и жълтото патенце, дето се търкаля до китеника- също Peace Crazy Hug
Не то се мъчи,да отиде да се търкаля на китеника Joy Joy Joy.
Виж целия пост
# 70
Ееее,златна си-благодаря!  bouquet
Аз се интересувах-ако знаеш и татуист в София,който може да прави такива,цена няма да имаш!
п.с.Разгледах ги-това е невероятно!Щях да откача-този е ненормално талантлив!
Виж целия пост
# 71
запис Mr. Green

Мисля вече октомври да си правя втората.
Виж целия пост
# 72
Руска как така точно маргаритка си решила, интересен избор, малко трудно се намират/специално татусите- снимки , колкото искаш/ , ама не е като без хич Peace ,виж този линк  , поне да добиеш представа , ама моя съвет е направо татуиста да ти я нарисува , със сигурност ще стане по-добра Peace
http://images.google.bg/images?q=daisy+tattoo&hl=bg&um=1 … ages&ct=title
А това е значението на цветето/символиката де / Daisies are a symbol of sisterhood  bouquet
Крио, мерси Hug
Не знам що....маргаритката ми е любимото цвете.
Не съм си мислила за символиката му Thinking

....а иначе разглеждах и тук
http://www.tattoojohnny.com/search.asp?k=gerber%20daisy,
ама нищо определено не си заплюх... Confused
Представям си я някак по-...по- стилизирана някакси... Rolling Eyes
Аз ще взема да си я нарисувам и да му я занеса готова,
па той да ми я доукраси, а? Thinking

п.п...що не питаш мъжО ти да ми скицира нещо? Praynig Hug
Руска , за съжаление напоследък мъжа ми няма мн време, тъкмо се връщаме от Бургас,рисува клуба на един негов приятел , а и днес има доста часове ,дори не зная кога ще се прибере Rolling Eyes
Ако му остане време няма проблем ,ама не искам да обещавам , но щом си решила можеш да обясниш на татуиста си и той ще ти я направи/те имат виждане за нещата/  bouquet
Виж целия пост
# 73
 
...Мисля вече октомври да си правя втората.
Shocked Я па таа! Shocked
...ти жива ли си, ма? ooooh! Heart Eyes

Мерси  Heart Eyes...ако му остане време, де...не го притеснявай Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 74
Бихте ли си направили някоя от тези:


http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698725.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698733.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698749.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698759.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698767.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698776.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698785.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698790.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698794.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698796.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698798.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698800.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698805.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698810.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698811.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698819.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698821.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698824.jpg
http://photofile.name/photo/partybg/95214850/large/101698828.jpg


А ако Ви предлагат пари? Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия