....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 958
  • 620
# 360
да се присъединя към отбора за сега имам пиърсинг на пъпа,доста отдавна си го правих,а сега много искам да си направя тату на корема,но все не мога да си харесам, а и си мисля,че много боли.
Аз имам на корема и да ти кажа честно на боли толкова много,но всеки има различен праг на болка.Действай смело и не мисли много дали боли или не-така минава по-леко Peace
Виж целия пост
# 361
мерси момичета аз все още не съм намерила подходящата татуировка ровя във всякъкви сайтове,толкова искам да си направя найстина Laughing
Виж целия пост
# 362
да се присъединя към отбора за сега имам пиърсинг на пъпа,доста отдавна си го правих,а сега много искам да си направя тату на корема,но все не мога да си харесам, а и си мисля,че много боли.
Охо, охо...виждам тук познати лица  Grinning Hug

Боли навсякъде  Peace Ама после чувството е страхотно. заслужава си  Peace
Виж целия пост
# 363
Ето с какво се сдоби днес и мъжът ми  Grinning
Направихме си по един коледен подарък за вечни времена  Flutter
http://media.snimka.bg/1696/009646688-big.jpg

Притеснява ме само, че го е татуирал и в/у бенките, макар че казал, че ще ги избягва. Дали е опасно?  Thinking
Виж целия пост
# 364
Ето с какво се сдоби днес и мъжът ми  Grinning
Направихме си по един коледен подарък за вечни времена  Flutter
http://media.snimka.bg/1696/009646688-big.jpg

Притеснява ме само, че го е татуирал и в/у бенките, макар че казал, че ще ги избягва. Дали е опасно?  Thinking

Не е опасно..от опит го знам Peace
Виж целия пост
# 365
Не е опасно..от опит го знам Peace
Олекна ми  Peace

Ти днес татуира ли се? не се похвали... Thinking
Виж целия пост
# 366
Не е опасно..от опит го знам Peace
Олекна ми  Peace

Ти днес татуира ли се? не се похвали... Thinking
Утре Peace..ако намеря празно место по тялото си Laughing
Виж целия пост
# 367
Ехааа, Маргало, жестоко е татуто! Много ми харесва!  Heart Eyes
Доста сте изписали, отивам да наваксам  Crazy
Виж целия пост
# 368
Момичета,след малко отивам да си правя нова тату Hug
..тези май не съм показвал Mr. Green
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9668884
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9668887
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9668891
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9668896

...някои са грозни..защото с тях съм скрил стари тату Confused
Виж целия пост
# 369
Готово Peace
Виж целия пост
# 370
 newsm10
Виж целия пост
# 371
Поции, яка мадама....... Sunglasses
А къде е ситуирана ,4е не мога да разбера  Blush
Виж целия пост
# 372
На лявата гърда Mr. Green
Виж целия пост
# 373
Страхотни татуси на Поци и Маргало. Peace
Със здраве да си ги носите и да не ви омръзват! Wink
Виж целия пост
# 374
Здравейте,
искам да попитам нещо. Обмисляла съм дали да си правя tattoo на гърба и взех да се интересувам. Преди няколко дена хванах едно предаване по ТВ където на момиче и правиха голяма татуировка там и по едно време човека, който правете татуировката все да и бръсне гърба(кръста) Shocked Shocked Shocked със самобръсначка и аз направо останах шокирана. В смисъл може да има малки мъхчета, но да и бръсне гърба?!?! Вие какво мислите по този въпрос и така ли правят нашенските татуровчици
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия