Работещи майки 2006 г. - тема 17

  • 21 259
  • 442
# 165
...ще се омешим с 400 гости. Wink

Че ще се омешите, ще се омешите, ама няма начин да не се забележите.  Mr. Green

Виж целия пост
# 166
Абе вие работа нямате ли, а. Човек на една гимнастика да отиде и нямате изчитане  ooooh!

ЗА ЕБХ нямам време (а и желание). Стига ми една пишкаща - тя веяе си ходи сама де, само за акото помагам при бърсането Peace
Виж целия пост
# 167
Ами 10 дни нямаме тема - сега не можем да се наговорим... Като отвързани сме...
Виж целия пост
# 168
Ееее, Майра, направо ме разби! С двете деца, работа, без помощ и даже намираш сили за гимнастика! Евала!  Peace А аз имам бягаща пътека вкъщи и в момента я ползвам като закачалка на бебешки дрешки. Срам ме е! Embarassed Ще взема да се мотивирам, а ако не успея, ще повикам и аз Ger4о на помощ Laughing
Кали, ще следя с интерес езиковия ти експеримент с Кайо!
Мама Галя, добре дошла!
С Kabiv скоро се чух по телефона - потънала е в работа, но не се тревожете - ще ни намери!
Виж целия пост
# 169
Иван за един месец в градината научи 3 думи на английски - стани, седни и скачай. Вчера ми каза, че куче било дог, а като го попитах как е котка ми каза, че е мяуууууууууууу  Joy. Та още са си кестени и колкото и да ми се иска няма да стане толкова бързо.


Мами, Катето и малката Ева вече са си вкъщи!
Виж целия пост
# 170
smile3513 fight Рави! Бегай бързо да организираш базара!

винаги си много красноречива Joy

като ми остане време че ви пиша за нашата Стейшън одисея.
Виж целия пост
# 171
О, ние в къщи английския го мъчим целокупно. Строявам тримата мъже пред телевизора /щото нашия тате за 20 години как не прихвана поне малко/, пускам Липи и Меси или Magic English и всички припяват дружно в глас. Много са сладки. Мъжът ми е с вид на горд петел настигнал кокошката, като успее да си преведе нещо преди децата  Joy Но тъй като той вкалрва обременена мисъл в ученето, обикновено децата спонтанно го предварват. Малкия даже на български ще проговори по-бързо, заради пустото състезание кой ще каже пръв думата  Laughing

Виж целия пост
# 172
Добре ме подсети за Magic English! Доста сме насъбрали от тях, май е време да ги изтупам от праха. Като ги изгледам и аз, ще си поискам учителката, ако е свършила другата ученичка.   Whistling
Впрочем, наистина търся подобна помощ за ММ (моят мъж)
Виж целия пост
# 173
Какво е Magic English и някой може ли да ми каже от къде да го дръпна? newsm78
Виж целия пост
# 174
Аз имам малко помощ - Ясмин нали ходи вторник и сряда при гледачката, 8.30-12.30. Не е много, ама тя да не губи контакта, че нали от февруари пак е там с пълна сила. Да играе малко с деца и да поддържа немския. Аз пък използвам тези часове срядата за възстановителна гимнастика (имаме 10 пъти по здравната каса) - мога да ходя с бебето - акушерката, която води дундурка ревльовците Laughing И вторника гледам да слагам часовете за прегледи и ваксини, че с 2те деца ходих един път и вече не повтарям (Ясмин се наака в гащите преди от стрес в кабинета Cry )
Виж целия пост
# 175
Какво е Magic English и някой може ли да ми каже от къде да го дръпна? newsm78
Мисля, че го теглих преди две-три години от Замунда, но не помня. По принцип го прехвърлях на една пиятелка по скайп, ако те устройва - ще ти го метна
Представлява анимациона компилация с всички герои на Дисни, които произнасят думички. Лесно запомнящо се и после като се гледа съответното детско, детето спонтанно казва думата, независимо от българсия дублаж.
Аз го имам вариант за испанци, които учат английски, но испанския не пречи и разбираемо количество думи.
Виж целия пост
# 176
Аз ги теглих от axelbg.net, сигурно са същите. Нямат дублаж на български. Надявам се да разнообразим влакчето Томас с тях.

И аз искам три деца да ми напълнят къщата, но преди това трябва да си намеря работа от нас, иначе няма да стане номера.
Виж целия пост
# 177
Галкааа, давай си скайпа да започваме точенето  Party
Виж целия пост
# 178
И на мен на скайпа, ако може! Praynig
Виж целия пост
# 179
Ами добър ден от мен! Да ми се чуди човек на акъла, що толкоз време не съм ви открила  newsm78 Видях тук една две любими другарки  Heart Eyes и ще замоля да ме приемете във вашата дружина, където самоволно съм се приела още, откакто детето стана на три месеца /от вкъщи/ и на 1 година и 3 месеца /вече в офиса/  Mr. Green
За нас какво да кажа - Надежда съм аз, наследникът е Калоян. Сватята и тя пише тук, но ще се разконспирира вероятно по-късно!

Ами това е момичета! Надявам се да се приобщя макар и късно към сплотената ви група!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия