Работещи майки 2006 г. - тема 17

  • 21 259
  • 442
# 195
Не вярвайте, че има край на ужасните две, следват ужасните три, кошмарните 4 и съм го докарала до непоносимите 4,5 с големия дЗвер  Joy
Ура, няма да съм на работа в неделя /знам, че ще ми излезе през носа след това, обаче нищо не пречи да се порадвам да момента.
Герчо, като ходиш за ботушки, викни, да ходя и аз, че и на мен тримата ми се разхождат по главата и имам нужда от разтоварване.
Но пък като се замисля какъв противник съм на накрещното движение от пешаходци по улиците, то ще се получи обратен ефект при мен  Thinking

Вермар, ти с кафе в ръка, а ние кво - да седим и да гледаме ли  Wink
Миньон, ще го преживееш това тръшкане  Peace
Виж целия пост
# 196
Нана, Мама Галя, добре дошли Hug

Миньонче, аз не сколасах да пиша онзи ден много Sad Карай гледачката да го води да играе с деца ако може. Ясмин 1 седмица (т.е. 2та дни, в които ходи на гледачка пропусна, че едно дете било със стомашен вирус) и направо стана лудница вкъщи. Колкото и да се опитвам да я забавлявам, компанията на деца си е друго Peace
Виж целия пост
# 197
Нана, Мама Галя, добре дошли Hug

Колкото и да се опитвам да я забавлявам, компанията на деца си е друго Peace

Точно затова и аз настоявам Кало да ходи на ясла. Друг е и моментът, че полудях тази седмица да работя с дете, качено на гърба ми, викащо Диййййййййй  hahaha По лошо стечение на обстоятелставата компът в работата ми е на ремонт и съм принудена да работя от вкъщи, а това вече ми дойде в повече.
Виж целия пост
# 198
Ай, много пусто в темата.... Нещо уикенда не се отразява добре... Аз днес починах - ходих само за 1-2 часа до офиса и още не са звъннали на пожар та по всичко личи, че ще изкарам спокойна вечер. Написала съм си домашното, което ми е дала Калината и се боря за приза най-прилежна ученичка на годината... Шъ взема наистина да го науча тоз език проклет, Шъ му се незнае... Mr. Green Mr. Green Mr. Green...
Виж целия пост
# 199
О, Герчо добре, че си се включила, снощи пак помислих, че нещо е станало с темата, но нямах време да търся и гледам. Вчера цял ден бяхме на откриването на Момчиловата крепост, и презсидента беше. Прекарахме страхотно и още в 8 и половина вечерта бяхме по леглата.
От днес до сряда може да не успявам да се включа, че започваме сериозно да се подготвяме за празника. Дошли са цяла армия австрийци - готвачи, организаторски екип, техници по сглобяване на палатката, бомбаджии за зарята....

Хайде лек ден от мен.
Виж целия пост
# 200
Добър да е денят ви!

Днес Митко не искаше да тръгва за яслите  Crazy Още от нас. Облечен, обут, тръшка се "Не икам там да одя!", сълзи, рев ... Накрая Петьо го поведе, говори му, че така трябва, обеща да си играем довечера и го успокои. В яслите го заведе мъжът ми, но явно скоро ще има разговор с лелките що така. Мисля, че му е скучно, но едва ли преди Нова Година ще може да се промени нещо. Confused
Иначе, имам доста работа, тръснаха ми нови функции тази сутрин, докато си пишех молбата за отпуск, от сряда, за 5 дена. Дано ме пуснат поне два, че първокласниците почиват в четвъртък и петък. Пък мен ме чака и една обиколка по магазините.  Mr. Green
Виж целия пост
# 201
Здравейте и от мен!

Понеделнишки нещата тръгнаха на зле. Много новини, болна колежка или по-скоро болно дете на колежка, която ще липсва цяла седмица  Sad и някакъв неприятен теч от банята вкъщи. Направо ми е  Sick Шефът е изнервен, атмосферата - "приятна"  Mr. Green
За сметка на това се включвам успешно към отбора на майките на деца, които "Не икат в гадината", допълнено от як рев  ooooh!
Дано вашият ден е спокоен!
Виж целия пост
# 202
Ние стартираме ремонт  ooooh!  Днес сутринта бях примерна майка, не като вас  Mr. Green Изведох си детето за 35 минутна разходка. Сега мимоходом драсвам два реда и отивам да я тръсна на баба, да спи там, че у нас ще бъде шумно и мръсно, както подобава, като за с майстор.
Хубав ден и успешна седмица на всички! Hug
Виж целия пост
# 203
Рави, ти си нашата гордост! Кво ще ремонтирате? Мъж ми вече ме плаши, че ако взема да си мисля пак за ремонти щял да се изнесе от вкъщи, та ще мирувам поне до другото лято  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 204
 Embarassed  Роза, моля те, не ме засрамвай.  Ремонта е в кухнята. Като свършим, дано аз не съм свършила покрай това, ще постна снимки. А мъж ти е прав човечеца Peace Той даже много те слуша, ама и смее ли да не го прави  Mr. Green
Виж целия пост
# 205
Embarassed  Роза, моля те, не ме засрамвай.  Ремонта е в кухнята. Като свършим, дано аз не съм свършила покрай това, ще постна снимки. А мъж ти е прав човечеца Peace Той даже много те слуша, ама и смее ли да не го прави  Mr. Green

Равия, внимавай, защото не се знае кой чий форум чете Joy

на нас ни се размина на косъм къртене на банята, оказа се, че тече в съседите, не у нас.
Виж целия пост
# 206
Кали, моят е ясен - чете само форума за колекционерите на модели на коли  Joy... Нали съм ви казала, че имам две деца - и двете обичат да си играят с колички  Joy Joy Joy, само че малкото хлапе още минава с евтини - ще видим до кога...
Виж целия пост
# 207
Хайде и аз по късни доби да се разпиша най-сетне на новото място.
Честита дъщеричка на КатетоМ!

Вече (от месец и половина) съм хиперактивно работеща - на пълен норматив в държавно училище и лекторски на предишната ми работа.Вече взе да ми се взема акъла да ви кажа,май ми идва в повече ама няма начин.Калинке,много ми се ще да ти поискам някой и друг съвет,като изтъкнат професионалист Embarassed
Охх голям смях ми беше с тоя 16.10. Joy Joy hahaha Герчо,със здраве да си го дочакаш Hug
Гледам за 2 годишните с характер дечица говорите.Моето от месец и повечко дори се е кротнало,ама перфектно ви казвам.ТА май има изключения и надежда за по-добро.Чукам на дърво Praynig

Успешна нова седмица ви желая!
Виж целия пост
# 208
Като сме на тема учителки по английски - знаете ли, че са нагърчили началните учителки да учат английски, за да преподават те на малките деца до 4 клас Crazy

Аз днес трябва да водя Ноеми на ваксина, тя се събуди в 4ч със сополи Tired Слагах Тонимер и сега е чиста, да видим педката какво ще каже.
Виж целия пост
# 209
Квото и да ти каже по-добре отложи ваксината... Няма да избяга....
Аз си сложих ваксина леко болна и щях да умра 2 седмици от температури и глупости, а си представям кво му е на тоя малък организъм..
Дес, айде добре дошла отново... Как са малките принцеси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия