КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 86 087
  • 1 188
# 1 035
  smile3525Момичета !....
  Знам,че закъснях  smile3518,обаче искам да пратя за Русе едни свещи! На кой адрес да ги пратя....  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 1 036
Успех на Видинския базар!
 Hug
Да ви покажа палячовците за Софийския базар http://media.snimka.bg/1535/009326281-big.jpg
Надявам се да ви харесат
Виж целия пост
# 1 037
Успех на Видинския базар!
 Hug
Да ви покажа палячовците за Софийския базар http://media.snimka.bg/1535/009326281-big.jpg
Надявам се да ви харесат
Аз ги видях на живо даже, страхотни са.
Виж целия пост
# 1 038
Видин от   сърце  ви  желая  упех   newsm10 newsm10 newsm10 smile3525 newsm51вие го  заслужавате
Виж целия пост
# 1 039
Утре успешен втори ден на Видин и първи ден на Русе!   newsm10
От сърце ви желая на финала и торбата и душата да ви са пълни за отплата! Two Hearts
Виж целия пост
# 1 040
Успех и от мен, мили момичета! Завиждам ви за ентусиазма и се надявам занапред и аз да бъда част от вас.
Виж целия пост
# 1 041
Взех стойката, ще я донесем сутринта в събота, в 9:30 ли?

Изглежда като тази, не съм я снимала, защото остана в багажника.

Виж целия пост
# 1 042
Благодарим ви за пожеланията,дано хората отворят сърцата си!Пък после и кесиите си! Wink
Виж целия пост
# 1 043
Видин  bouquet  bouquet  bouquet Знам,че и този път ще бъдете във вихъра си, така,както само вие го можете,желая ви  да продадете всичко-още днес Peace Heart Eyes

Пампита, стойката е супер Peace Hug
Виж целия пост
# 1 044
Току що един куриер ме събуди и ми донесе 2 страхотни стойки за картички  bouquet  bouquet  bouquet
Искам специално да благодаря на Иван Иванов - собственик на фирма Цветелина`93-гр.Айтос,който ни подари 2 стойки за картички  bouquet  bouquet  bouquet
И още по-специално на Емел,която направи цялата връзка и уреди всичко Hug  bouquet Hug  bouquet
п.п.Днес започва и базара в Русе,успех момичета и който отиде няма да съжалява,какви красоти има не е истина...
Виж целия пост
# 1 045
А в събота  за София дали ще има нужда от помощници сутринта за изнасяне на  багажа от колите и за подреждането на щандовете. Казвайте, ако да,  кога да дойдем ?
Виж целия пост
# 1 046
А в събота  за София дали ще има нужда от помощници сутринта за изнасяне на  багажа от колите и за подреждането на щандовете. Казвайте, ако да,  кога да дойдем ?
Помощ никога не отказваме
ако ще си с колата и ако ти е удобно да ме забършеш от Нови искър към 8 сутринта примерно, ще съм много благодарна
ако няма да успееш, и това е за всички, които ще помагат

срещата ни е в 8.45 на паркинг първо ниво при стаята на охраната, която се пада вдясно в ъгъла
Виж целия пост
# 1 047
Криси, аз мислех да бъда без кола, ама ако трябва да се вози багаж само кажи и да ми кажеш как да стигна до теб.
Виж целия пост
# 1 048
Криси, аз мислех да бъда без кола, ама ако трябва да се вози багаж само кажи и да ми кажеш как да стигна до теб.
Не, няма багаж, всичко е при gudzy, така че ще те чакам в 8.45 в МОЛ-А   bouquet
Виж целия пост
# 1 049
Да попитам нещо: Имам при мен няколко останали неща за базара, забравих да ги дам на gudzy
Искам да ги донеса сутринта направо в мола, опаковани са. Разбрах, че срещата ви е в 8.45. Мола от колко часа отваря? Мога ли да ги донеса към 9ч. на 1 етаж, където ще е 1-я щанд, защото ще бързам за работа и няма да имам време да чакам.
За тези неща става въпрос:  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=290052&pid=9335642
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия