КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 86 087
  • 1 188
# 1 140
Момичета , украсихме си вече елхата за тази година - и искам да ви кажа,че всички играчки на елхата ни са закупени от благотворителните ни базари  през тези 4 славни години bouquet  bouquet Елхата ми е прекрасна, изпълнена с много любов, с емоцията ,която всяка една от вас/ и от мен, помагайки на Верка последните 2 години Flutter Party Flutter/ е вложила,когато ги е правила, и повярвайте ми - тази любов се усеща  bouquet

Още веднъж -Огромно Благодаря на всяка една от вас,която отдели време,емоция и средства,за да  помогне чрез нашият  Коледен Благотворителен Базар на децата,които имат нъжда от всички нас  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
[/b]
Виж целия пост
# 1 141
Мери, от звездичките взе ли си? Аз съм ги правила, с много любов за теб  Joy
Надявам се за великденския базар повече да мога да помагам, че и без това Верка много ми вдига самочувствието, което някои хора много умело убиват...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес занесох на племеничката ми от коледните играчки, много им се радва, има и магнитчета, които сложи на хладилника, а с камбанките от торбички доста подрънчахме  Laughing
Виж целия пост
# 1 142
ето позакъснели идеи-става за следващия базар!дано да ви харесат......
Виж целия пост
# 1 143
AAAAAAAA  ЕТО И СНИМКИТЕ http://www.desibsi.snimka.bg/album.php?album_id=321201
Виж целия пост
# 1 144
Базара в Пловдив завърши. Резултата е  3702лв.
Искам да благодаря на всички които ни помогнаха Коледният благотворителен базар в Пловдив да стане реалност  bouquet БЛАГОДАРЯ ВИ  bouquet

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293891&pid=9501189
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320878
Виж целия пост
# 1 145
Браво Пловдив   bouquet
Общият резултат от базарите в Горна Оряховица и В.Търново е 2 927 лв
Виж целия пост
# 1 146
Браво Пловдив,браво В.Търново!
Чудесни резултати!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 147
Браво на Пловдив и В.Търново! Страхотни резултати    bouquet
А снимки от базарите в Горна Оряховица и В.Търново няма ли  Hug
Виж целия пост
# 1 148
Браво момичета   bouquet
Виж целия пост
# 1 149
Днес си получих страхотните неща, които купих от останалите от базара неща. Суперска камбанка - играчка за елха, една звездичка - играчка, много красива пеперуда за елха и картичка. Благодаря на момичетата, които са ги направили, защото наистина са много красиви и ефектни.   bouquet Много се надявам да се изкупят повечето останали неща и да съберем още малко парички за дечицата. Praynig
Виж целия пост
# 1 150
 santa2 Дядо Коледа да не ви забрави
и под елхата да изсипе камари,
от подаръци желани, с много любов подбрани
и после тихичко да отлети,
а на утрото събудиш ми се ти,
само смях да чуват твоите уши, а сърцето от  щастие да трепти!
Весела Коледа момичета!
Виж целия пост
# 1 151

ЧИД на всички именници!
Със здраве да си носите името!
Виж целия пост
# 1 152
весели   празници  пълни  с  радост  ви  желая и  аз моми4ета 
Виж целия пост
# 1 153
Весели празници!!! Сръчни ръчички и нови, красиви идеи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много любов и щастие!!!   bouquet
Виж целия пост
# 1 154
Честито Рождество Христово!
Нека за всички то донесе много здраве, любов, радост и благополучие!

Огромно БЛАГОДАРЯ на ДБМ за смисъла, който ми дадохте!  Hug
Бог с вас!
 Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия