КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 86 087
  • 1 188
# 75
ами почти сигурно в София - на 13 и 14 декември, почти сигурно пак на миналогодишното място, стискайте палци да видим Hug
Миме ще правим излет в гората за шишарки с теб май Hug
а миналата година пратих твоите елхички от гипс май при Дидка - Диде, имаш ли спомен, бяха много хубави Rolling Eyes
Виж целия пост
# 76
Миме ще правим излет в гората за шишарки с теб май Hug
...
Моля да включите и баба си в шишаркосъбирането  Embarassed.
Имам само 2 торби от тоз тъй ценен материал ии май няма да ми стигнат за това което съм намислила. Докато пътувахме събрах шикалки (ама много едри) и разни клонки, но шишарки искам още.
Виж целия пост
# 77
оооооооо бабче ще оспамя, но заповядай в Нови искър - домашно вино, борови гори ( в момента пълни със сърнели, втръсна ми чак от ядене на гъби), тишина спокойствие и едно ангелче раждано на една дата със Унучето ти баба Heart Eyes
А mimes прави хубави погачи - ще ни покани, няма де да ходи
сори за спамааааааа Outta Joint
Виж целия пост
# 78
О, и аз сори за спама (какви чуждици в устата ми нежна)!
Возприимвам таз толкоз примамлива покана!
Виж целия пост
# 79
а ще минаваме на ЛС, че ще ни бият тук ooooh!
Виж целия пост
# 80
Eй супер, ще има с кой да събираме шишарки значи. А щом и елхичките са ви харесали, те бяха лесни, тази година с Дари ще правим пак Hug
Виж целия пост
# 81
splitka  ми писа ИМА КЛЕЧКИ Party
пита на кой да прати
всъщност сега ще и пусна линк към темата Heart Eyes
Виж целия пост
# 82
Да споделя ,че за тази година с Гудзито-Верката,сме замислили една морска линия за Коледният ни базар - ще стават красоти големи Peace Peace
Виж целия пост
# 83
splitka  ми писа ИМА КЛЕЧКИ Party
пита на кой да прати
всъщност сега ще и пусна линк към темата Heart Eyes

На мен Praynig
Виж целия пост
# 84
Сърбят ме ръцете вече. Макар да не ми се иска сигурно ще повторя картички с мотиви като миналогодишните, понеже нямам време да търся нови модели и схеми. То и с шиенето съм го закъсала, ама дано успея да направя 20-30 поне.
Виж целия пост
# 85
Записвам се, ще се включа.
Виж целия пост
# 86




мимичета 4 идейки за картички
в формата на кьщичка ,тази с синята панделка е нежна
а другите 2са  плик -картичка едновременно
това са идеи ,може да ги доразвиете
Виж целия пост
# 87
http://ra4eto.mylivepage.com/image/826/14108_6a00e54ed958f388330 … 35e8833-320wi.jpg
http://ra4eto.mylivepage.com/image/826/14107_6a00e54ed958f388330 … e2f8833-320wi.jpg
Виж целия пост
# 88
http://marjanvanderwiel.mijnhomepage.nl/
разгледайте този сайт
отдолу и са разделите ,има много интересни коледни картички
Виж целия пост
# 89


това са пак картички
кьщичката може да се направи по новогодишна украса и вратичката се отваря .
а рокличката в джобчета да се сложи нещо коледно
това са идейки .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия