КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 86 087
  • 1 188
# 1 095
ще спя до обяд не ме закачайте hahaha
Заслужи си почивката! Още ме е срам за вчера как те събудих  Crazy Все пак и джуджетата имат нужда от сън  Hug 
След малко тръгвам за базара, че вчера бях на работа.
Искрено се надявам базарите във всички градове да са много успешни и накрая да се поздравим с мноооого приходи и усмихнати детски личица Laughing
Поздравления за всички, които се включиха и ще се включат в това начинание, било то като майсторки, или като купувачи!
Щастлива съм, че има и такива хора в страната ни!!!   bouquet  bouquet  bouquet
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 096
http://picasaweb.google.bg/vstlis/200802?authkey=zNXkmmhwjuM# Подготвям още няколко идеи, ама само това е готово за сега  Embarassed
Vst_80, вчера се сдобих с една от твоите чаши от снимка 61 Simple Smile много ми хареса!  bouquet
Виж целия пост
# 1 097
Здравейте!
Не мога да ви опиша радостта, която ми доставихте   bouquet Чувството е невероятно. Благодаря, че сте харесали нещата ми и сте оценили труда ми  Embarassed  bouquet Hug
Надявам се и чакам с нетърпение момичетата да се похвалят с невероятен успех  Praynig
Благодаря ви още веднъж   bouquet
Виж целия пост
# 1 098
Ваня, чашите ти са наистина страхотни!

Аз се връщам от базара и съм мнооого щастлива от това, което видях. По-точно е да кажа - от това, което не видях, защото беше изкупено!
Ами време е вече да се мисли за следващия базар  Wink
Виж целия пост
# 1 099
Това са моите придобивки от базара:



заб.: Бебето е придобито преди базара.

Ваня (vst_80) наистина са ти супер чашите, особено котетата, за съжаление никъде не открих повече от една чаша с коте, нито долу, нито горе, където занесох стойката. Много искам още една чаша с коте защото са за подарък за семейство и не мога да занеса само едната чаша.

Специални благодарности и на Криси  Hug
Виж целия пост
# 1 100
Pampita уби ме  Joy Пиша ти на Лс  Hug
Виж целия пост
# 1 101
Всичко ли се разпродаде .Нещо за закъснелите???Възможно ли е и къде?
Виж целия пост
# 1 102
Всичко ли се разпродаде .Нещо за закъснелите???Възможно ли е и къде?
Виж целия пост
# 1 103
Дадоха по БТВ за базара. Познах си Снежко-възглавничката и коледните венци. Joy
Виж целия пост
# 1 104
Дадоха по БТВ за базара. Познах си Снежко-възглавничката и коледните венци. Joy

Аз пък си познах Мери  Joy Ама никой не я е купил  Cry Хем я пуснах на по-ниска цена, но уви...  Joy
Мери  Hug Обичам те!!!  Heart Eyes

Страхотни неща имаше момичета, невероянииии....... нямам думи. Поклон пред таланта и изобретателността ви   bouquet От колко непотребни неща какви красоти стават  Peace Много хора се учудваха и дивяха на идеите ви Simple Smile
БЛАГОДАРЯ от сърце на всички, които се включиха под каквато и да е форма в базара  Hug Hug Hug Мисля, че за сега този базар беше най-добрият от всички - във всяко отношение Peace Ставаме все по-добри   bouquet
Виж целия пост
# 1 105
По новините ли? За първи път гледам новините по друга телевизия и ето какъв пропуск.
Виж целия пост
# 1 106
Поздравления за всички вас, скъпи дами с творчески дух, талант и най-вече със сърце!!  bouquet Благодаря, че ни дадохте шанс и ние да помогнем, пазарувайки! Grinning Ние с бебето и мъжа ми успяхме да стигнем на базара доста късно и май повечето творения са разпродадени! Страхотни сте!! Hug
Виж целия пост
# 1 107
Момичета, аз продавах в неделя до следобед и немога да опиша колко много хората харесваха нещата направени от вас. Аз лично нямам думи, но искам да споделя какво забелязах: Идвахте предимно Вие от форума и хора които всяка година си купуват сувенири а случайните минувачи ни заобикаляха и само гледаха. Едва ли искам много но  не знам по какъв начин може да се насочи вниманието на повечето минувачи. До година  обличам Наталия като джудже и ще я постава на щанда. Трябват ми още седем джуджета.
Целувки на всички
Виж целия пост
# 1 108
Момичета, остана ли нещо непродадено. Аз ходих  в събота и успях да се сдобия с няколко прекрасни неща ,много сладка чашка и метличка на Ваня , вазичка на Верчето, картички и ангелчета. Но бях с малкото и не можах да разгледам спокойно. Ако е останало нещо ще се радвам да взема още.  Hug
Още веднъж най-искрените ми поздравления, страхотни сте   bouquet
Виж целия пост
# 1 109
Здравейте на всички! Следя темата мълчаливо отдавна! Догодина живот и здраве смятам да се включа доста по активно - трябва да има по-широка медийна изява според мен на това начинание, едно заради каузата и второ - заради уникалността на нещата които се предлагат!
Моето участие в базара беше скромно - с няколко бутилки/дано са се продали/, но за това пък направихме снимки от първият ден на базара! Обещах на момичетата "зад щанда" да ги кача, ето ги и тях:
http://picbg.net/u/22586/21997/244030.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244031.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244032.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244033.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244034.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244035.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244036.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244037.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244038.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244039.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244040.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244041.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244042.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244043.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244044.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244045.jpg
http://picbg.net/u/22586/21997/244046.jpg

БрАВО НА ВСИчКИ ВЗЕлИ УчАСТИЕ ПО КАКЪВТО И ДА Е НАчИН В ТОВА блАГОрОДНО НАчИНАНИЕ!  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия