ВТОРОКЛАСНИЦИ/19/.

  • 53 777
  • 540
# 330
Успешна нова седмица и от нас!
Тази седмица Илиян имаше доста домашни да пише. Досега не се беше случвало. И той го домързя, не иска да пише, че основно бяха по БЕЛ. Ама накрая ги написа, де. Къде ще отиде?
Виж целия пост
# 331
Привет и от мен  дано да ни е лека седмицата .
Моят ученик даже се прибра от школото имали домашно и сядаме да пишем.Да се похваля днес сме имали отлична дисциплина в клас и госпожата м позволила да си избере някой да седне до него на чина  smile3523  .
Искам да ви попитам във вашите училища има ли училищни униформи ?При нас искат да въвеждат има вече 2-3 училища с униформи .
Виж целия пост
# 332
Ние нямаме униформи. Ученичката, обаче много иска да имат, все дава идеи какви да са униформите и те все приличат на някои от нейните дрехи. hahaha

Тази сутрин не можеше да отлепи очи, а си легна рано снощи. Със затворени очи почна нещо да мърмори, оказа се, че е стихотворението по литература.
Виж целия пост
# 333
И в нашето у-ще няма униформи,но мен ако питате съм ЗА тях.
Виж целия пост
# 334
И при нас няма униформи.
И аз съм твърдо ЗА тях.
Има толкова ученици по градския транспорт, хубави,чистички,спретнати... много са красиви.
Виж целия пост
# 335
А имат ли вашите второкласници оценки в бележника?
 Днес моя се прибра с оценка по четене???

Виж целия пост
# 336
И аз съм за униформите Peace
мармашотка,имаме оценки,вече около десет се събраха.
Виж целия пост
# 337
имат имат, три оценки по физическо има вече даже  Joy
Виж целия пост
# 338
=^._.^=, Марти ми се прибра миналия четвъртък с две оценки по физическо - и двете писани за един учебен час Rolling Eyes
А каква мацаница му беше домашното по математика днес - мани, мани! Трудни му били задачите... Госпожата в занималнята даже ме посъветва какъв коректор да си купя, за да оправям положението в учебната тетрадка   ooooh! Аз обаче реших, че ще е по-добре да му разясня смятането със скоби, вместо да харча пари за коректор Joy
Виж целия пост
# 339
Вени*** и нашето е омазано. Нещо не са се разбрали с тези скоби днес. А за коректора - класната им не дава да се използва.
Виж целия пост
# 340
И аз не давам коректор, въпреки че тя иска. Да се старае повече.
Ама ха, миналата година свикна да трие молива и сега ...ще свикнат де.
Виж целия пост
# 341
Не пиша,но ви чета!
Виж целия пост
# 342
 Simple Smile   .......ние още пишем с молив    Wink
Виж целия пост
# 343
не се старае в писането гледа колкото може по бързо да напише и да е готов. сърди се че имат много домашна и нямало време да играе
 Thinking
Виж целия пост
# 344
не се старае в писането гледа колкото може по бързо да напише и да е готов. сърди се че имат много домашна и нямало време да играе
 Thinking

Мале и моя изобщо не се старае с писането,все бърза, вчера три пъти късах лист и на ново.Днес ще видим дали му е било за урок Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия