Ех, дойде и този час, първи клас да почна аз!

  • 26 083
  • 377
# 315
Ама аз не съм дебела. 55 кила съм!  Sad
Днес буквата Ъ ме докара до отчаяние. Тъкмо реших, че повече не ми се занимава, той взе, че почна да я пише хубаво.
Виж целия пост
# 316
 Нашите пък нямат много домашни, майка казва, че за три минути си решавал задачките по математика, с писането малко по-бавно, но аз като разглеждах домашното му преди няколко дена имаше да пише шест реда елементи и букви.Като цяло въобще не ги товарят много и аз съм доволна, тъкмо се бях набрала преди началото да водя разговори за тези домашни които се пишат от сутрин до вечер и за които съм чувала легенди а пък то на, късмет. Simple SmileМного съм против тия натоварени програми.
Виж целия пост
# 317
Много съм против тия натоварени програми.

И аз - децата се товарят ненужно и излишно и после губят търпение за съществените неща.
При нас за сега са в рамките на поносимото домашните, но въпреки това системата е недотам съвършенна...
Виж целия пост
# 318
Аз до сега изрязвах стотинки от учебника по математика. Някой  #Cussing out е измислил таз работа. Уморена съм, ама Дияна рече искам си стотинките и левчетата. И скокнах на ножицата.

И аз не съм дебела, 50 кила съм май. Е имам да свалям още, ама туй е друг въпрос.
Виж целия пост
# 319
И нашите въобще на ги товарят с домашни,най-много по 2 реда от елемент-но не са имали цяла страница до сега,а по математика и по-малко.Днес за втори ден са на сухи тренировки по плуване-дано от другата седмица най-на края ги пуснат децата,че губят търпение.Като цяло съм доволна от моя синковец,справя се по-добре от колкото очаквах,въпреки,че всеки ден има някакъв конфликт с някое дете-все някой го ударил,нагрубил без причина ooooh! пък той мирно и кротко си седял.Склонна съм да му вярвам,но нещо множко ми се вижда и в градината все него го тормозеха и сега и вече се чудя къде е истината Rolling Eyes
Виж целия пост
# 320
 е аз съм от дебелите 63 кг .По скоро в дупето имам  повече Confused.на нас сряда ни е най натоварен ден.Доста домашни имаха  за левчетата аз още  миналия петък го направих hahaha Joy


Хайде на нова тема


  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 321
 И моята се сдобила с ухажор. Crazy
 Дошъл младежа да и каже,че много я харесва и тя какво направила...,набила го. ooooh!
 То тя какъвто е фъстък и хърбел,момчето ако веднъж я удари няма да стане,ама той кавалер,оставил се да го натупат. Mr. Green
 Аз като ви чета килограмите,трябва да съм от дебелите-цели 59 кг. съм...,ама май съм малко височка. Mr. Green
Виж целия пост
# 322

 Аз като ви чета килограмите,трябва да съм от дебелите-цели 59 кг. съм...,ама май съм малко височка. Mr. Green
AA  най дебелата май съм аз.Ама съм 170
Виж целия пост
# 323
Момичета, ставаше дума, че синът ми от сега е тройно критичен към жените. Никой не е дебел тук. Просто сме чувствени жени с форми.  Laughing
Виж целия пост
# 324
Ние вчера имахме РС. Общо взето искаха ни пари, но умерено. Най-смешно ми беше, че като влезнах в класа, госпожата понеже ме е виждала само веднъж на 15.09 (баща му го води, а аз го взимам от занималнята), ме попита каква съм му на Мони, дали не съм му сестра. В първият момент помислих, че се шегува, но тя си изглеждаше съвсем сериозна, та и казах коя съм. А тя ми вика: "а вие сте Ани, аз само по име ви знам" Laughing Та сега малко се надувам. Whistling И още днес накарах мъжът ми да и даде парите за спонсорство. Заслужи си ги жената. Joy
Иначе съм доволна от нея, много спокойна и уверена. Децата я харесват, пък и тя ги харесва. Раздаде ни всички допълнителни пособия, основно по математика, защото сме такава паралелка. С буквите и ние сме до Ъ.
Виж целия пост
# 325

 Аз като ви чета килограмите,трябва да съм от дебелите-цели 59 кг. съм...,ама май съм малко височка. Mr. Green
AA  най дебелата май съм аз.Ама съм 170

Аааа не, аз печеля - 65 кг.,172 см. Mr. Green. А че сме чувствени жени с форми ,така си е Sunglasses
Виж целия пост
# 326

 Аз като ви чета килограмите,трябва да съм от дебелите-цели 59 кг. съм...,ама май съм малко височка. Mr. Green
AA  най дебелата май съм аз.Ама съм 170

Аааа не, аз печеля - 65 кг.,172 см. Mr. Green. А че сме чувствени жени с форми ,така си е Sunglasses
Еее ВАЙДА по мерките и формите ще се познаеме тогава Mr. Green Mr. Green Mr. GreenТамън зех да се притеснявам  Mr. Green Stop Crazy
Виж целия пост
# 327
Обсъдихме килограмите,време е на сантиметрите. Mr. Green
Аз май водя класацията засега с моите 177 см.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 328
Еее ВАЙДА по мерките и формите ще се познаеме тогава Mr. Green Mr. Green Mr. GreenТамън зех да се притеснявам  Mr. Green Stop Crazy
[/quote]

Е, ще се познаеме, сигурна е работата вече Grinning. От другата седмица може да имаме  и басейн. Леличката от басейна каза, че го отварят или от 15-ти или от 20-ти. Фантичка, ти май ще си останеш начело на класацията за сантиметри, ние в сравнение с теб сме дребнички Mr. Green
Виж целия пост
# 329
 Ама Дарето е дребосък,ако визуално толкова много не приличаше на мен щях да се замисля дали аз съм я родила. Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия