Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 512
  • 1 988
# 1 020
Някой по-нагоре беше питал за Л"ер дю тан на Нина Ричи за майка си (четох бързо и по-диагонал, че нямам време, за което много сори!). Цветно-алдехиден парфюм - класика, подобна на Арпеж на Ланвен, Шанел 5, Мадам Роша и подобни от веремто на бума на алдехидните аромати. Много фин и много класен аромат! Лъха на достойнство и изисканост. Мисля, че всяка дама ще му се зарадва - особено дълго служилите на много каузи майки! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 021


Мими, бъркаш нещо душко, Метресата изобщо не се доближава на километри до ориенатлските аромати!
За мен е точно както Mims описа - цветна, закачлива флиртаджийка е тя.  Grinning

Ами цветна,закачлива и сладка...да,но за мен има нещо секси ориенталско в нея и тва е.
Но точно както казваш за алдехидите-Метресата също е алдехиден а аз изобщо не ги усещам в нея и не бих го определила като такъв Thinking
Днес така или иначе ще пазарувам в парфюмерията,ще я душна пак....
Виж целия пост
# 1 022


Мими, бъркаш нещо душко, Метресата изобщо не се доближава на километри до ориенатлските аромати!
За мен е точно както Mims описа - цветна, закачлива флиртаджийка е тя.  Grinning

Ами цветна,закачлива и сладка...да,но за мен има нещо секси ориенталско в нея и тва е.
Но точно както казваш за алдехидите-Метресата също е алдехиден а аз изобщо не ги усещам в нея и не бих го определила като такъв Thinking
Днес така или иначе ще пазарувам в парфюмерията,ще я душна пак....

съгласна съм - моята я размених много бързо, защото изобщо не ме впечатли
Виж целия пост
# 1 023
Ами цветна,закачлива и сладка...да,но за мен има нещо секси ориенталско в нея и тва е.

Ей това аз изобщо не го долавям, при мен няма и намек за нищо сладко. Ама възприятия....

Но че е секси, съгласна съм!
Асоциациите, които ми навява са ... кокетка, която изящно си врътка малкото дупе и тайно се оглежда за мъжки погледи.  Crazy   изтрещяхме с тия парфюми  ooooh!
Виж целия пост
# 1 024
направо на поезия ни избива Simple Smile

пп в момента, в който се сдобих с Метресата, получих и Диамантите и Рубините на ЕТ - сходни са по темперамент и усещане, но Д&Р много повече ми харесаха, а и са по-трайни, вероятно за това хич не я оцених Метресата
Виж целия пост
# 1 025
Аз вчера зарадвах любимия с това:



Хладен, подправков, някак "техно". Има доза премерена провокация в него.
След малко ще ме набие, вра се да го душа постоянно  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 026
За Емоционалния Агент - нежен аромат, аз го ползвах лятото, макар да има отзиви, че и сега се развива добре. Има нещо източно в него, което на мен ми харесва. Леко ми напомня за Ловли.
За ЛАМБ - цветно - зелен аромат, много ми напомня на Плежър интенз. Мек, кремест, красив - като уханието на роза в ранно утро.
Виж целия пост
# 1 027
Е, Karimma чудесно описание на Ламб. Чакам го на сляпо и прочетох кофти неща. Не че вярвам на мнения, но .... Зарадва ме. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1 028
На мен много ми допада, Денси. Затова и описанието е такова Wink
Надявам се и теб да зарадва Simple Smile
Виж целия пост
# 1 029
И аз го получих на сляпо вчера (ЛАМБ) - много ми харесва. Цветен и изискан. И бутилчицата е супер Laughing
Виж целия пост
# 1 030
И аз го получих на сляпо вчера (ЛАМБ) - много ми харесва. Цветен и изискан. И бутилчицата е супер Laughing

кажи за Метресата Simple Smile
Виж целия пост
# 1 031
Харесвам си я много Метресата - много е секси - мека и топла. Е, от бутилчицата има какво да се желае Mr. Green
ПС. Благодаря на Бубанка
Виж целия пост
# 1 032
не за да ми благодариш казах да споделиш за нея  Embarassed
Виж целия пост
# 1 033
 Wink
Ето този Ланвен също ми е от вчера

Определено летен - плодово-цветен. Има една неприятна за мен средна нотка, но като отшуми е много приятен.
Виж целия пост
# 1 034
Харесвам си я много Метресата - много е секси - мека и топла. Е, от бутилчицата има какво да се желае Mr. Green
ПС. Благодаря на Бубанка

Има ли я в парфюмерията на Красно село  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия