Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 507
  • 1 988
# 150
Не знам да ли тук да питам,но някой има ли идеи как миризмата на парфюма да бъде по-наситена?Искам да кажа като минеш покрай някого и да се чуди как може парфюмът ти да е толкова хубав/силен(като миризма).Много често ми се случва да се пръскам само по шията с хубав парфюм,но като изляза спомен от миризма да няма или да се усеща само ако някой си навре носа в мен. newsm78
Дано да сте ме разбрали Laughing   bouquet
Пробвай с по-голямо количество.Аз го постигам този ефект,но направо се къпя.За вечер е идеално.И другото,използвай парфюм,а не толетна вода Peace
Виж целия пост
# 151
Не знам да ли тук да питам,но някой има ли идеи как миризмата на парфюма да бъде по-наситена?Искам да кажа като минеш покрай някого и да се чуди как може парфюмът ти да е толкова хубав/силен(като миризма).Много често ми се случва да се пръскам само по шията с хубав парфюм,но като изляза спомен от миризма да няма или да се усеща само ако някой си навре носа в мен. newsm78
Дано да сте ме разбрали Laughing   bouquet
Не влагам никаква ирония, но ако искаш да се "чудят", как може парфюмът ти, да е толкова силен и хубав...Единственият начин е, той да бъде много силен и хубав!
Иначе, разбирам въпроса ти. Можеш да пръснеш на китките, в косата, може и на сгъвките на коленете (това е летен "трик") Изобщо, върху "точките" на пулса.
В никакъв случай, обаче, не са препоръчителни огромните количества. Това прави много лошо впечатление. Част от "чара" на ароматите (според мен) е точната "доза". Нито малко, нито прекалено много. Винаги околните, усещат твоя аромат, по-силно, отколкото го усещаш самата ти, защото носът ти "свиква" Hug
Виж целия пост
# 152
Трусарди Инсайд на моята кожа е страшно траен парфюм, обожавам го.
Аз нямах предвид Trussardi Inside, а Trussardi Inside Delight
Виж целия пост
# 153
Благодаря ви за отговрите   bouquet
А как мога да различа кога купувам парфюм и кога тоалетна вода.Знам ,че на едното си пише eau de parfume,а на другото eau de toilette,но сред всичките ментета тук в България ,които се навъдиха май няма да ми е лесно  #Crazy
Виж целия пост
# 154
В темата за неомръзващите парфюми писах преди доста време, сега отново мога да кажа, че Sicily е парфюмът, който не ми е любим от както излезе 2003г. От тогава не съм останала без него!
Thinking

Грешка на клавиатурата, простете  Embarassed Любим ми е, даже много!
Виж целия пост
# 155
В темата за неомръзващите парфюми писах преди доста време, сега отново мога да кажа, че Sicily е парфюмът, който ми е любим от както излезе 2003г. От тогава не съм останала без него!

И аз съм фенка на Sicily. Много е нежен и фееричен. Любим парфюм е на Моника Белучи, пък на Анджелина Джоли е този и когато разбрах, останах доста изненадана, понеже на мен ми се струва гаден:



Виж целия пост
# 156
Хоп и из със две ръце за Sicily. Моля ви дайте отзиви за Ултраред на Пако Рабан.
Виж целия пост
# 157
Не знам да ли тук да питам,но някой има ли идеи как миризмата на парфюма да бъде по-наситена?Искам да кажа като минеш покрай някого и да се чуди как може парфюмът ти да е толкова хубав/силен(като миризма).Много често ми се случва да се пръскам само по шията с хубав парфюм,но като изляза спомен от миризма да няма или да се усеща само ако някой си навре носа в мен. newsm78
Дано да сте ме разбрали Laughing   bouquet
Четох някъде, че има значение и вида на кожата. На суха кожа парфюмите са по нетрайни. И затова се препоръчваше редовно да се хидратира кожата.
Виж целия пост
# 158
Ето го и най-новият ми:
Страхотен е! smile3521
Виж целия пост
# 159
В темата за неомръзващите парфюми писах преди доста време, сега отново мога да кажа, че Sicily е парфюмът, който не ми е любим от както излезе 2003г. От тогава не съм останала без него!
Thinking

Грешка на клавиатурата, простете  Embarassed Любим ми е, даже много!
Eta, и аз се чудех дали го харесваш или не  Joy
Виж целия пост
# 160
Трусарди Инсайд на моята кожа е страшно траен парфюм, обожавам го.
Аз нямах предвид Trussardi Inside, а Trussardi Inside Delight
Не харесвам новия Трусарди инсайд, прилича ми на десетки други, няма нищо  характерно в него.
Виж целия пост
# 161
Получих подарък дамския Wood - някой го беше описал като летен аромат, но аз не откривам нищо такова. Чудесен есенен аромат. Не те поразява с изключителност, но има топлина и е траен.
Взех си и Зен на Шисейдо. Действа ми като ароматерапия
Виж целия пост
# 162
Някой ползвал ли е О де Мервей на Хермес и какви са впечатленията от него? newsm78
Виж целия пост
# 163

Просто не мога да го сменя.


Виж целия пост
# 164
Аз пък открих Сицилията тази година. Като излезе, бях на зелено-синя вълна и никак не ми хареса.  Wink

Мислех си да не се абонирам за темата, ама не мога без вашите открития. Които често стават и мои в последствие.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия