Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 503
  • 1 988
# 1 710
Парфюмчето е от една мацка във форума. В Ягодка е страхотно намален заедно с гел душ ,ако не се лъжа.  Heart EyesАко ми хареса мисля да се запася и със сета.
Виж целия пост
# 1 711
Вчера тествах от пробички Hiris и Un jardin apres la mousson na Hermes (   bouquet ). И двата вече са в уиш-а. Първият е по-мек, усещам нежна пудра, бих го носила и зимата. Прилича ми на Метрес, особено в началото. Вторият за мен е летен - диня, плодчета, цветя, има леко горчива нотка, много освежаващо - разкош!
Тези дни чакам 24, Faubourg.
Дали все пак ще има нещо на Ермес, което да не харесам  Thinking
Виж целия пост
# 1 712
В Ягодка е страхотно намален заедно с гел душ ,ако не се лъжа... 

Аууу, някой знае ли докога ще са тези намаления?  Crazy Пише Christmas Specials 30-60 % off, дали до Коледа ще траят?
Виж целия пост
# 1 713
В Ягодка е страхотно намален заедно с гел душ ,ако не се лъжа... 

Аууу, някой знае ли докога ще са тези намаления?  Crazy Пише Christmas Specials 30-60 % off, дали до Коледа ще траят?
Нямам представа,но предполагам поне до средата на декември. Има много изкушаващи предложения Hug
Виж целия пост
# 1 714
М, какво говориш...Пак прегрях! Crazy Ти си виновна, заради тебе сега пак в прегрешения ще влизам  hahaha Hug
Виж целия пост
# 1 715
М, какво говориш...Пак прегрях! Crazy Ти си виновна, заради тебе сега пак в прегрешения ще влизам  hahaha Hug
Прости ми Praynig
Ами ти какви описания правиш такива емоционални и образни, още по-вече изкушаваш хората Hug
Аз пък да кажа,че много ми хареса ябълката на Нина. Свежичък, зарежда с настроение. Много ми напомня на Лайт блу обаче, странна работа Crazy
Виж целия пост
# 1 716
Дали все пак ще има нещо на Ермес, което да не харесам  Thinking

Калеш, най-вероятно. Твърде сапунен и труден за харесване, ама в лошия смисъл.
Виж целия пост
# 1 717
Ааа, прощавам ти бе *Jeny* , само да ми падне в ръчичките и нацяло ще съм ти простила  hahaha
Тази пуста Ябълка на Нина упорито я отбягвам и още не съм я душнала заради масовата и употреба, но ще се запозная с нея, щом казваш, че е готина. И Кристал-а на Шанел забравих да пробвам  ooooh!
(Ударихме го малко на чат, извинете!)
Виж целия пост
# 1 718
Дали все пак ще има нещо на Ермес, което да не харесам  Thinking

Калеш, най-вероятно. Твърде сапунен и труден за харесване, ама в лошия смисъл.
Руж също може би?
Виж целия пост
# 1 719
Аз пък съм днес с Уман (Соня Рикиел) - много траен от 7 и 30 сутринта ми е - и сега мирише на напудрен карамелен шоколад Simple Smile
Виж целия пост
# 1 720

Тцъ, Ружът й допадна  Wink
Виж целия пост
# 1 721
Да се похваля  - пристигнал ми е Прада Ирис!  Grinning
Нямам търпение да си го взема от пощата!
Виж целия пост
# 1 722
Е, честито! После да споделиш впечатления. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 723
Jeni, мерси!  Flutter Hug
А за Невинният Ангел бях писала още като го очакваше Естелия, че е една от големите ми любови, много по-лек и невинен от класическия Ангел, но и си има характер и е наистина прекасен. 99.9% съм сигурна, че ще ти хареса  Mr. Green Става както за летните нощи, така и за зимата. Благородно ти завиждам, даже всъщност не много благородно май  hahaha
Простете за невежеството, но кой е невинния ангел, Elien ли?  Blush
Виж целия пост
# 1 724
Не ето този  Angel Innocent
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия