Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 517
  • 1 988
# 1 815
Bellucci , в Козметичния форум пуснаха тена с тази информация и по-вещите в Астрологията се произнесоха, че слънчевият знак не определя вкуса към ароматите. Там играели роля Венера и Нептун.
Като видях къде са моите Венера и Нептун определено има доста съвпадения, защото даденото за Близнаци... хич не ми се вързва.
Виж целия пост
# 1 816
И моите предпочитания не са по зодията.

Да кажа за Кристал Шанел, че ЕДТ и ЕДП са различни - създадени са по различно време (първият 70-те, вторият 90-те), а и от различни парфюмеристи. ЕДТ е по-зеленото. На мен ми харесват и двете формулировки, но има хора, които харесват само едното и не другото.

Днес съм с Омния кафява - вчера бях с Кабошар и мъжът ми каза, че съм си сложила развален парфюм.  Mr. Green

От Прада Ирис съм леко разочарована - много е приятна, но изветрява като миг.
Виж целия пост
# 1 817
Simple Smile не знам Венера, не знам Нептун, но си е поредна занимавка. Намислила съм да пробвам ето какво - да избера по зодията на ММ (моя мъж), че да проверя дали работи Simple Smile Защото все не харесва онова, което аз харесвам. Да не говорим, че в моята зодия няма ни едно желано от мен попадение.
А аз днес съгреших. С Light Blue. Крайно не в моя стил, но си викам какво пък толкова ... Посегнах, пръсках-пръсках и се наложи да се преобличам, защото не ми се връзваха дрехите с аромата (дано не съм само аз с подобни ... деяния  Embarassed ). След това трябваше да сменя и цвета на нещата, които бях работила, защото ми зададе съвсем друга тоналност. Обаче си посягам към китката и долавям много привлекателен аромат. Изненадааааа, която трае докато загрея, че всъщност ми е останал Knowing от вчера по коженото сако. И, ако утре пък там се е насадил Блу-то, ще съм премного разстроена. Ще видим. И много моля почитателките на Лайта да не ми се сърдят - просто не е мое.
Виж целия пост
# 1 818
А аз, да се оплача, от вчера чакам днешния ден, че да се наОрхидея.

Обаче плановете ми за спокоен и интересен работен ден пропаднаха (барабар с една среща-обяд в суши-бар).
Дядо ми имаше нужда от сериозни изследвания и прегледи, та прекарах повече от половината ден по болници.

Нищо, и утре е ден (за семейството даже празничен  Grinning)

Виж целия пост
# 1 819
Обаче плановете ми за спокоен и интересен работен ден пропаднаха (барабар с една среща-обяд в суши-бар).
Нищо, и утре е ден (за семейството даже празничен  Grinning
Знаем, все гледам да не забравя да ти честитя на датата. Какъв по-прекрасен повод за нов парфюм от празник. Ммм, после парфюмите най-обичам суши.
Виж целия пост
# 1 820
Момичета, ако някой има J.Del.Pozo in Black ,моля да опише как е като трайност и има ли нещо общо като ароматно сходство с Целувката на дракона?
 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 1 821
искам да попитам как се поръчват виалчета от ягодата ?
Виж целия пост
# 1 822
Момичета, ако някой има J.Del.Pozo in Black ,моля да опише как е като трайност и има ли нещо общо като ароматно сходство с Целувката на дракона?
 newsm51 newsm51 newsm51


Траен е. С Целувката на Дракона няма нищо общо, доста прилича на Делис на Картие.
Виж целия пост
# 1 823
Bellucci , в Козметичния форум пуснаха тена с тази информация и по-вещите в Астрологията се произнесоха, че слънчевият знак не определя вкуса към ароматите. Там играели роля Венера и Нептун.
Като видях къде са моите Венера и Нептун определено има доста съвпадения, защото даденото за Близнаци... хич не ми се вързва.

Аз, изглежда, съм от другите Близнаци, за които писаното е истина. Не 100%, но специално хиацинтът, тревите, си ги обичкам.  Sunglasses

Днес душнах златното Кензо Амор. Много уютен, гушлив и някак си коледен аромат. Навява ми усещане за празник, свещи и подаръци. Точно това, което исках в момента!
Засега влиза в Уиш-листа. Както вървят нещата - ще е за следващата Коледа!  Joy
Виж целия пост
# 1 824
Стики, Кензото е наистина сладичък и коледен аромат. Представям си коледни сладки, украси.. Simple Smile
 Аз от днес се наслаждавам на Хипнотик Пойзъна на Диор. Новата ми любов.  Heart EyesЕ, това е парфюм. По-вече от гушлив,но не лепнещ. Бадема придава леко горчинка, невероятен. Чувствам се прекрасно, сякаш леко те подтиква да флиртуваш, да се веселиш Crazy
Не се сдържах и се напръсках, после отидох на фитнес.Знам,че не е подходящ, но.. Embarassed Определно имаше омагьосани. LaughingСамо половинката да не разбира де,  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 825
Ох,на мен много ми сладни Хипнотика,ама много Cry
Предпочитам Миднайта!!
Виж целия пост
# 1 826
Ароматният зодиак не отговаря и на моите предпочитания, аз съм Овен, но нито един от изброените парфюми не е "моят"..все още. Никога не се знае! Mr. Green Пуснах го просто като забавно инфо.

*Jeny*, нищо не сподели за Angel Innocent, май не ти е допаднал?! Confused

И стига сте ме дразнили с Хипнотичната Отрова де, имайте малко милост  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 827
Белучи, всъщност забравих за Ангела Embarassed На мен ми идва твърде невинен, наистина нежен,но сякаш не за мен Sad А ,толкова го исках Confused
Не,че да те дразня, но Отровата е настина божествена Blush

Burq1962 , Миднайта  също ми харесва,но чувствам силни нотки на камфор в него Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 828
Белучи, всъщност забравих за Ангела Embarassed На мен ми идва твърде невинен, наистина нежен,но сякаш не за мен Sad А ,толкова го исках Confused
Не,че да те дразня, но Отровата е настина божествена Blush

Знам за Отровата, каня и се от толкова време, но сякаш ми се ще да се преборя за Еликсира, предпочитам всичко в еликсирната му форма.
А какво мислиш да го правиш Ангела?  Flutter Само питам!
Виж целия пост
# 1 829
За Ангела, май чакам да ми пишеш на лични Mr. Green
За да не спамя излишно ще добавя,че много ми допадна Абсолюто, май ще е следващата ми покупка Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия