Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 553
  • 1 988
# 825
Народа се хвърля на най-новото, на най-модерното, на последно излязлото, а ти вика все се хвърляш на някакви неизвестни за повечето хора парфюми. Може би е прав. Не знам.

Mи да, кажи му, проявявам вкус! А не като народа, юруш на най-новото или на най-масовото  Mr. Green

Добре, казвате повечето от мъжете харесвали леки, свежи аромати. А кой тогава дава на Ню, Агента, Ангел и Демон, Будоар и други подобни не особено леки аромати етикет "секси" и "съблазнителен". Не говоря тук, между нас, принципно им се носи такава слава.

Виж целия пост
# 826
на концерта на Металика бях с Талисман  Flutter
сега бих сложила Хабанита - по-черен е  Mr. Green

Хабанита-та я пази за концерти като Slayer! По-агресивно от туй здраве му кажи!  Mr. Green
Не издуши ли тълпата с Талисман-а, Бубано? Twisted Evil Аз скромно - с Чистата отрова - бях "бяла и добра"!

тълпата 'ухаеше' на ред други неща и изобщо не се впечатли от парфюма ми, месеци преди това нарочен за събитието  Laughing
Виж целия пост
# 827
Добре, казвате повечето от мъжете харесвали леки, свежи аромати. А кой тогава дава на Ню, Агента, Ангел и Демон, Будоар и други подобни не особено леки аромати етикет "секси" и "съблазнителен". Не говоря тук, между нас, принципно им се носи такава слава.

Който определя и Румба-та като "дълбок, чувствен и пищен" и "Подходящ за: романтични вечери"  Mr. Green А на мен ми докарва само главобол! Т.е. - който пише описанията им, прави им рекламата и ги превръща в секси аромати. На мен Ангел и Демон ми е много съблазнителен и любим, Ню също ми харесва, за съжаление другите не мога да ги намеря никъде за да ги тествам
Виж целия пост
# 828
тълпата 'ухаеше' на ред други неща и изобщо не се впечатли от парфюма ми, месеци преди това нарочен за събитието  Laughing

Верно е  hahaha тълпата беще доста благоуханна - от кисел аромат на бира, пот да ти залюти на очите, та до немити коси  Mr. Green
Аз на тоз концерт бях с Кабаре  Laughing Неподходящо название за събитието. Но приятелският кръг сподели, че по моя аромат се ориентирали в тълпата.
 
Виж целия пост
# 829
кой ще ходи на Депеш догодина и какво ще пръска? Joy

аз още не съм решила кой да е парфюма  newsm47
Виж целия пост
# 830
Може ли да ми кажете нещо за тези двата:
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_C-am-pid_ … 8W__products.html

http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_C-am-pid_ … 7W__products.html

Четох темите назад,ама не видях мнения. Дано някой ги е ползвал.
Честно казано харесаха ми флаконите и ме привлича думата кафе. Simple Smile
Виж целия пост
# 831
Може ли да ми кажете нещо за тези двата:
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_C-am-pid_ … 8W__products.html

http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_C-am-pid_ … 7W__products.html

Четох темите назад,ама не видях мнения. Дано някой ги е ползвал.
Честно казано харесаха ми флаконите и ме привлича думата кафе. Simple Smile

Джемма, за синьото шУшенце ще те излъжа, мисля, че беше много подобно на Лайт Блу на Д&Г. Виж, червеното им Кафе Кафе е копие на Амор Амор на Кашарел. Майка ми го имаше!

Момичета, ще ме прощавате, че толкоз писах днес във темата, ама петък - нямаме мн работа  Mr. Green
Виж целия пост
# 832
Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 833
Цитат
Флакона ми прилича на бременна жена.
Joy Joy Тумбест си е, верно!

Бубанка, и аз си мисля, че не ставаше дума за Блонд. Някой беше го споменал, но ксения тогава каза, че пред онзи другия пикливия Блонд си е направо разкош!  Mr. Green Та значи Jeans Couture - верно ли е толкова зле?

kaloqnis, я кажи как се спогоди с With Love на Хилари-то? харесахте ли се? Аз не можах да го подуша като хората, взех го за подарък, а момата реши, че няма да си гледа подаръците пред гостите  Shocked Та така...

С вас тука така се заплеснах, нищо не работя днес.. ooooh!



ами доста странен парфюм ,не е лек,макар че има плодови нотки,първоначално ми замириса на дъвки,после на ванилов ароматизатор,нооооооооооо,като го поносих малко взе да ми харесва.Много топъл,вкусен,силен,но не натрапчив,траен,и много различен от всичко ,което съм ползвала.Оставих си го защото наистина ми хареса,като съм с него ми създава едно много особено настроение,все едно съм на екзотичен остров.Иначе няма особено развитие.не мога да го отъждествя с нещо друго,но си стува Peace
Виж целия пост
# 834
кой ще ходи на Депеш догодина и какво ще пръска? Joy

аз още не съм решила кой да е парфюма  newsm47

Аз  Mr. Green
Мисля да съм с Diorella или Attraction на Ланком, но кой знае колко пъти ще размисля и най-вече какви нови парфюмни любови ще изникнат до тогава.
Виж целия пост
# 835
Jeans Couture Versace верно е много особен парфюм.

Мацки, дайте мнение за тая Целувка на Дракона. Наистина ли е дървесен?

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_422_536&products_id=18943
Виж целия пост
# 836
кой ще ходи на Депеш догодина и какво ще пръска? Joy

аз още не съм решила кой да е парфюма  newsm47

Аз ЩЕ ходя на Депеш. Какво ще "пръсна"...ще е нещо специално! Не знам, но ще е хем така, хем малко...наопаки.
Дотогава...ще поживеем, ще видим. smile3503 Много изоставам, имам още доста "неопитани"

много готин "въпрос"

Виж целия пост
# 837
По отношение на мъжките вкусове за парфюми - мъжете покрай мен полудяваха от един супер семпъл парфюм на Зара - нещо подобно на CK One.

За Депеш бих си сложила Трусарди Скин, въпреки че вече го нямам.
Виж целия пост
# 838
Аз пък чух преди време, че мъжете обичали ванилови аромати, защото им напомняло кухнята на мама....... nwsm78.............До концертите догодина, кой знае какви акъли ще ми дойдат (ако си намеря билет, че съм все в 59 минута).
Виж целия пост
# 839
кой ще ходи на Депеш догодина и какво ще пръска? Joy

аз още не съм решила кой да е парфюма  newsm47


Еуфория на СК - в унисон на състоянието в което ще съм  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap Сега като попита и си помислих, че за моите възприятия това е точно уейв парфюм - загадъчен, емоционален, омайващ, опияняващ, завладяващ... Потапям се напълно.. точно като в гласа на Дейв  Crazy

Едно не мога да разбера обаче - как са могли на този аромат да направят такова безлично, неоригинално и безкрайно неудобно за ползване шише...  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия