Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 494
  • 1 988
# 795
....Не съм го приела буквално просто така мисля. HugТова на снимката ти ли си? Много си красива. Много.

Ми аз съм си, да!  Embarassed Hug Мерси много!

Бубанка, Румбата и аз я бях поръчала преди време в пристъп на парфюмериен глад.  Mr. Green Много ме сърбяха пръстите да си купя нов парфюм, а имах вече подобни месечни покупки и ми наложиха бан, та Румбата беше евтинка и хоп - в кошничката! И после.... #Shocked Сега я нося само когато мразя някой и искам да го накажа.  Joy
Виж целия пост
# 796
Момичета, я ми кажете нещо за мъжкиеят Calvin Klein - Obsession Night. Дамският не ми хареса, а не се сетих да помириша мъжкият, че мъжа тези дни има рожден ден. )))
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45269&CatgId=33
Виж целия пост
# 797
А за този нещо да кажете
Виж целия пост
# 798
Днес за първи път се сбъсках с шипър.
- Ароматикс Елексир - брррр!  Mr. Green;
Щях да повърна като го пробвах преди време в Бюти Зоната. Никога няма да го нося.

и аз така мислех, но вече не съм сигурна ... чакам да му дойде времето  Grinning
иначе парфюм, за който съм сигурна, че никога, ама никога /никога не казвай 'никога'  Mr. Green/ няма да харесам и да нося с удоволствие, е Мис Диор - мъчихме се заедно повече от година, но не сме една за друга!  Tired


Бубанка, Румбата ... Сега я нося само когато мразя някой и искам да го накажа.  Joy

за това наистина е много подходяща  Mr. Green
един от коментарите за нея е, че мирише на котешка пикня  Whistling

ето така аз преди време реших, че един е съмнителен ...

но ние сме си нормални, каквото и да харесваме, нали  Flutter
Виж целия пост
# 799
естествено Mr. Green

не бих си разплела жилатката от мъка, ако някой мъж не ми харесва парфюма
Виж целия пост
# 800
Бубанка, Румбата ... Сега я нося само когато мразя някой и искам да го накажа.  Joy

за това наистина е много подходяща  Mr. Green
един от коментарите за нея е, че мирише на котешка пикня  Whistling
[/quote]

Това не беше ли за някое Версаче, май ксения го беше определила като котешка пикоч! Mr. Green

Мирама, моят има Calvin Klein - Obsession Night,подарък му е, силен парфюм е, но на него е много нетрайна, няма помен след 1 час. Rolling Eyes Не го ползва много често и нямам ярък спомен, утре пак ще се включа!
Виж целия пост
# 801
иначе парфюм, за който съм сигурна, че никога, ама никога /никога не казвай 'никога'  Mr. Green/ няма да харесам и да нося с удоволствие, е Мис Диор ...

Подкрепям за Мис Диор също няма никога да го нося. Wink
Виж целия пост
# 802
не, за Румба беше от една девойка, която не пише тук и беше точно, когато се запознавах с нея Simple Smile
коментарът на Ксения май беше точно за  Блонд на Версаче
Виж целия пост
# 803
ей страшни сте Laughing
моя мъж пък хареса ловлито на паркър аз обаче не.
Виж целия пост
# 804
на Лавли-то аз харесвах само първите 10 мл., после се разделих с него
Виж целия пост
# 805
Втръсва ли бързо?  Rolling Eyes Аз чакам 100-тица!
Виж целия пост
# 806
не, за Румба беше от една девойка, която не пише тук и беше точно, когато се запознавах с нея Simple Smile
коментарът на Ксения май беше точно за  Блонд на Версаче
Мисля, че Ксения беше писала за Jeans Couture, че мирише на котешки пикоч
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_J-am-pid_ … 1W__products.html
Може и аз да греша, но май не беше за Блонд.
 
Виж целия пост
# 807
освен самата Ксения да дойде и да задоволи любопитството ни  Laughing
Виж целия пост
# 808
Втръсва ли бързо?  Rolling Eyes Аз чакам 100-тица!
Супер си е. Аз също пръскам 100 мл. и се чудя дали да не се презапася с още толкова. Но няма ...засега. Някои мъже наистина го харесват много. Получавам доста комплименти с него. Много женствен. Флакона ми прилича на бременна жена.
Виж целия пост
# 809
момичета,как ги пръскате тея стотици Rolling Eyesаз само сицили и шалимар бех си взела втори път,всички други и 30мл са ми много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия