Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 535
  • 1 988
# 885
Някоя от вас пазарувала ли е от този сайт-parfumery-bg.com ,че нещо цените са доста по ниски дори и от Ивис?!

 И аз го открих преди малко  newsm78  Мислех да звънна на телефоните за контакти, но пък кой ще си признае, че нещо не е наред, при условие че е декларирал ,че
" Продуктът е оригинален, в оригинална опаковка!Mr. Green
Остава вариантът някой наистина ползвал услугите им, да сподели как стоят нещата  Thinking
Виж целия пост
# 886
Нещо дълбоко ме съмняват тези цени- Поизън 100мл. за 60 лв. ,а в Фрагранс Х е за 105 $ 
Виж целия пост
# 887
Нещо дълбоко ме съмняват тези цени- Поизън 100мл. за 60 лв. ,а в Фрагранс Х е за 105 $ 

Или пък  Chanel Allure Sensuelle 100мл за 64лв, и то с безплатна доставка  hahaha , срещу 85$ за 50мл във Фрагранс-а  Money
Виж целия пост
# 888
Исей Мияки 100 мл за 49 лева....става интересно Mr. Green
Съмнява ме да са оригинални,но пък не го и изключвам newsm78
Виж целия пост
# 889
Момичета открихме златна мина Laughing Аз ще си купя всичките които искам и то по два .Фрагранси и Ягодки ще останат без бг потребители.Иначе съм купувала от Ивис и ми се видяха читави ,а и са по изгодни от мегашоп и патрюми бг
Виж целия пост
# 890
Ехооооо, на никой ли не му прави впечатление, че имат само по  една разфасовка от вид и никъде не пише ЕДП ли е или ЕДТ  Mr. Green
Виж целия пост
# 891
Коя ще се престраши  Mr. Green?
Виж целия пост
# 892
Разбира се ,че  по-горе казаното от мен е шега  Laughing,че един Ц-и тру е по 20 лв,а тези тук за по 60 -ми те всички бг мами и девойки ще ходят със световно известни марки .
Да се оплача от моята придобивка-Уиш-Еееййй толкова го чаках , а то- нищо.Започва ми като одеколон и после малко пудрен ,после едвам го усещам.Яд ме е направо и днес се каня да си взема Дийп ред и фул фор лайф на Давидов ама не ми се мърда от леглото пък и с тези харчове доста перкалих  Money
Виж целия пост
# 893
Момичета, не си хвърляйте парите на вятъра. Много са съмнителни тези цени  #Crazy. А пък и всичко по 100 мл. Аз лично не бих рискувала. Сигурно са от ментетата, които продават под път и над път.
Това ме подсеща как миналата седмица бяхме седнали с приятелка на кафе в морската. Дойде един ром, който ни предлагаше "оригинални" парфюми на смешни цени  Wink. Кълнеше се в децата си,че са истински, но от километри си личеше , че са пълни ментаци. От 60 лв. за 100 мл. Coco Mademoiselle накрая ми свали на 30.
Виж целия пост
# 894
Разбира се ,че  по-горе казаното от мен е шега  Laughing,че един Ц-и тру е по 20 лв,а тези тук за по 60 -ми те всички бг мами и девойки ще ходят със световно известни марки .
Да се оплача от моята придобивка-Уиш-Еееййй толкова го чаках , а то- нищо.Започва ми като одеколон и после малко пудрен ,после едвам го усещам.Яд ме е направо и днес се каня да си взема Дийп ред и фул фор лайф на Давидов ама не ми се мърда от леглото пък и с тези харчове доста перкалих  Money

Хм, Уиш изобщо не се държи така лошо при мен. От къде го взе, да не си попаднала на ментак?

Да не би да имаш предвид Fuel for life na Diesel? Този ли е:

Виж целия пост
# 895
Уиш го получих от Фрагранс.Да това е Дизела ама май не се казва фул ,а фийл  ама аз съм си неграмотничка  Embarassed иначе и двата варианта ми харесват (поне както аз си ги превеждам Laughing)
"Луд за живот "  Laughing
Виж целия пост
# 896
Уиш го получих от Фрагранс.Да това е Дизела ама май не се казва фул ,а фийл  ама аз съм си неграмотничка  Embarassed иначе и двата варианта ми харесват (поне както аз си ги превеждам Laughing)
"Луд за живот "  Laughing

Fuel=гориво (чете се "фюъл")  Laughing Не се сърди за поправката  Peace
Аз никак не го харесах този аромат, много ми удря на грейпфрут и подправки  Rolling Eyes, не знам дали ги има в състава.
Виж целия пост
# 897
Хихихи аз пък си мислех, че вече съм уцелила името  Embarassed
дааа и аз се чудех дали ще ми пасне защото не съм го душкала
Виж целия пост
# 898
На мен също ми изглеждат не на ред нещата в този сайт. Особено еднаквите милилитри навеждат на размисли за ментета. Whistling
Сега виждам това на Ланком http://parfumery-bg.com/products/NEW--Lanc%C3%B4me-Cyclades-%D0% … D0%BC%D0%BB..html Досега не съм го виждала никога. Да не би пък да има и истински.Толкова бързо менете?Той още не е пуснат в магазинната мрежа. Наистина кой ли ще се престраши първи да опита?
Виж целия пост
# 899
здравейте моми4ета  Mr. Green
може ли отзиви за тези два парфюма:

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=17614&CatgId=33

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=84182&CatgId=33

благодаря предварително  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия