Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 495
  • 1 988
# 1 095
ета,купи ли бялото пачули на форд,много ме интересува ако някой го има да сподели две думи.

Не съм, нямало го в Лондон, когато майка ми беше там миналия месец. След 2 седмици пак е там, ще й поръчам да провери.

Калоянис, в какъв грях те вкарах, сподели  Laughing


Сега разбрахте ли кой е прочутият Агент Провокатор?! Син на Виви!  Grinning
Виж целия пост
# 1 096
Аз сега чакам от Ягодка наи-прекрасния парфюм-Thierry Mugler  Angel Innocent Summer . Crazy
Виж целия пост
# 1 097
ета,купи ли бялото пачули на форд,много ме интересува ако някой го има да сподели две думи.

Не съм, нямало го в Лондон, когато майка ми беше там миналия месец. След 2 седмици пак е там, ще й поръчам да провери.

Калоянис, в какъв грях те вкарах, сподели  Laughing


в ето този  Gabriele Strehle - Strenesse ,ванилия,бадеми,крем...е да не съм от желязо Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 098
в ето този  Gabriele Strehle - Strenesse ,ванилия,бадеми,крем...е да не съм от желязо Crossing Arms

Ще ти хареса, гаранция! Пък и за тази цена... какво да му мислиш  Grinning
Виж целия пост
# 1 099
Още колко време ще продължи промоцията в Ягодка?
Виж целия пост
# 1 100
в ето този  Gabriele Strehle - Strenesse ,ванилия,бадеми,крем...е да не съм от желязо Crossing Arms

Ще ти хареса, гаранция! Пък и за тази цена... какво да му мислиш  Grinning

да де ама като ме изгонят от къщи накрая,ще трябва да ми уредиш една палатка....в някоя градинка Joy

и ета  още нещо  искам да видя ф...24 Blush
Виж целия пост
# 1 101
Аз искам да ви питам, имате ли парфюми с помпичка, от тип Еликсири или винтидж.Моя позната работи в парфюмерия и ми каза никога да не купевам такава версия защото много бързо се разваля помпичката. Всички идвали рано или късно с рекламации и проблеми някакви. Аз съм си харесала Хипнотик Пойзън еликсир, но наистина като го пробвам в магазините пръска много слабо и не добре. Попитах в Бюти Зоун продавачката и тя ми каза, че се бил захаросал около пръскалото #Crazy. Напръска ме съвсем леко и бързо си го прибра в склада. Викна друга жена от персонала и започнаха да шушукат, че пак не бил наред. Опитах и в ЦУМ също много слабо и някак без силно налягане в пръскалото както обикновените парфюми.Струята е разпръскваща и трябва да пръскаш много за да се напръскаш хубаво. А са много скъпи и ако наистина се развалят не си заслужава.
Виж целия пост
# 1 102
densi ,на мен продавачка в Beauty Zone ми е казвала,че се развалят много бързо и ме посъветва да не си взимам от елексирите.
Виж целия пост
# 1 103
Аз искам да ви питам, имате ли парфюми с помпичка, от тип Еликсири или винтидж.Моя позната работи в парфюмерия и ми каза никога да не купевам такава версия защото много бързо се разваля помпичката. Всички идвали рано или късно с рекламации и проблеми някакви. Аз съм си харесала Хипнотик Пойзън еликсир, но наистина като го пробвам в магазините пръска много слабо и не добре. Попитах в Бяти Зоун продавачката и тя ми каза, че се бил захаросал #Crazy. Напръска ме съвсем леко и бързо си го прибра в склада. Викна друга жена от персонала и започнаха да шушукат, че пак не бил наред. Опитах и в ЦУМ също много слабо и някак без силно налягане в пръскалото както обикновените парфюми.Струята е разпръскваща и трябва да пръскаш много за да се напръскаш хубаво. А са много скъпи и ако наистина се развалят не си заслужава.

моя приятелка онзи ден разля в чантата си точно хипнотик пойзън елексир,идея си нямам как е станало,но нямаше и капка.А как ще си отмирише нещата ми е чудно че той мирише от 100км и няма измирисване Mr. Green
Виж целия пост
# 1 104
статията за баба Виви много интересна  и кой бил Агента а  Wink
Виж целия пост
# 1 105
Моя много добра приятелка, работеше в склад за парфюми. Още преди години ми е казвала, че необяснимо защо, винаги има някакъв проблем, с този вид шишета. С "помпи"!
Въпреки че, те са някак по-специални.

Само аз ли не мога да "вляза" в "другия" форум???!!!
Виж целия пост
# 1 106

1. Chopard - Casmir - твърде много ми заприлича на Шанел 5 и затова ме разочарова.  Sad
...
5. Givenchy - Fleur d'Interdit ... Пристигна в същата зелена кутия.

не мога да повярвам, че Кашмир може да ти прилича на #5; явно трябва да си опресня спомена за Шанела  Peace

а бутилката на Фльор-а същата като тази на картинката ли е? или само кутийката?

за помпите от приятелка знам, че бързо изветряват и се изпаряват парфюмите, но пък са толкова красиви и много ме блазнят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 107
Имам и аз един такъв парфюм с помпичка. Нямам проблем, не ми се е развалила.
Струята наистина не е силна и доста се разпръсква, но това е понеже не може да се създаде силно налягане и е на принципа на пулверизаторите.  Peace
Виж целия пост
# 1 108
Само аз ли не мога да "вляза" в "другия" форум???!!!

не, сега ще звънна да видя дали могат да ми кажат по това време какъв е проблема
Виж целия пост
# 1 109
При мен се отваря! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия