Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 518
  • 1 988
# 1 650
Навсякъде където описват черната Жулиета,казват че прилича на Агента Thinking
Хм,мисля че да...но трябва да ги понося и двата за да
знам със сигурност,но определено има нещо...
Виж целия пост
# 1 651
Еее, направо са си живо предизвикателство да ги опознае човек  Crazy
Виж целия пост
# 1 652
Еее, направо са си живо предизвикателство да ги опознае човек  Crazy

 smile3521
Виж целия пост
# 1 653
Какво ще кажете за новия на Max Mara? Препоръчаха ми го, но още не съм го пробвала.

Вчера го мирисах и него го вкарах в уиш листата  ooooh!    Ето тук   добре са го описали, така че аз няма какво друго да добавя , освен че при мен беше доста траен на китката. Не ми напомня на никой друг парфюм, което вече си е чист комплимент.
Виж целия пост
# 1 654
момичета , някоя ползвала ли е By на D&G , може ли мнение и откъде може да се купи....изглежда много екзотичен
Виж целия пост
# 1 655
момичета , някоя ползвала ли е By на D&G , може ли мнение и откъде може да се купи....изглежда много екзотичен

Аз го ползвам от доста време. Не бих го определила като "екзотичен" - изключително чист аромат, траен...На мен лично ми мирише на прясно обръснат мъж Embarassed Парфюмът е доста траен и с течение на времето се задълбочава и леееко омеква, но все си мирише на мъж (въпреки, че в никакъв случай не може да се обърка с мъжки)...как да се изразя по-точно...ухае така както би ухаела жена, целувала мъжа си след сутрешния му тоалет Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 656
...,нищо на Ана Сюи,нямам ...

Burq1962, не си изпуснала много като все още нямаш нищо на Ана Сю... Аз имах един нейн Secret Wish - много нетраен, точно след 15 мин вече нямаше никой... И го подарих на сестра ми накрая  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 657
anji78,
още по-добре,един дерт по-малко... newsm78
Между другото,тези сладички дечица в подписа ти, твоичките ли са? bowuu
Виж целия пост
# 1 658
...,нищо на Ана Сюи,нямам ...

Burq1962, не си изпуснала много като все още нямаш нищо на Ана Сю... Аз имах един нейн Secret Wish - много нетраен, точно след 15 мин вече нямаше никой... И го подарих на сестра ми накрая  Rolling Eyes
Аз имах 2 от Ана Суи,не мисля,че са нетрайни,особено Sui Dreams си беше доста траен-друг е въпросът,че не ми хареса особено аромата-прекалено вкусен Simple Smile
Виж целия пост
# 1 659
момичета , някоя ползвала ли е By на D&G , може ли мнение и откъде може да се купи....изглежда много екзотичен

Аз го ползвам от доста време. Не бих го определила като "екзотичен" - изключително чист аромат, траен...На мен лично ми мирише на прясно обръснат мъж Embarassed Парфюмът е доста траен и с течение на времето се задълбочава и леееко омеква, но все си мирише на мъж (въпреки, че в никакъв случай не може да се обърка с мъжки)...как да се изразя по-точно...ухае така както би ухаела жена, целувала мъжа си след сутрешния му тоалет Rolling Eyes
  bouquet
много странно ....представях си го различно , но не е често срещан май
Виж целия пост
# 1 660
anji78,
още по-добре,един дерт по-малко... newsm78
Между другото,тези сладички дечица в подписа ти, твоичките ли са? bowuu


Моите са, да   Flutter
Виж целия пост
# 1 661
За 1045 път се убеждавам доколко различно приемаме ароматите.
Денси, това по повод писанието ти за Кристала на Шанел. Преди време една млада особа отказа да го тества, защото (цитирам) "Прекалено е изискан, никак не е за мен". А твоето възприятие е за "наглост". Моето е пък за красиво звучаща композиция, ама не е за всеки повод (т.е. долавям онази изисканост, дето не си отива с дънки и маратонки). Значителна доза свежест има, ненатрапчивост (точно обратното на твоето). А пък по отношение на Агента сме пак в двата полюса - само че ти в положителния, а аз в отрицателния. Мога с ръка на сърце да кажа, че точно това различие ми е супер интересно. Наистина.

По стечение на обстоятелствата днес съм с Шанел 19. Имах нужда от нещо по-земно. В по-студено време е по-хубав - по-добре му се разкрива онова, заради което го харесвам. Едновременно зелено и по краищата дозичка топлина (предполагам, че не са много онези, които я долавят, защото зеленото е здраво).

В почивните дни се върнах към една забравена за известно време бутилчица Knowing. Пак е в същата редица шипрова. Очаквах, че ниската температура добре ще му се отрази (понеже има повече сладост в него), ама не. Някак се консервира. Но е много интересен аромат. Има някаква загадъчна нотка, не я знам откъде идва.

Да споделя, че, живот и здраве, след известно време ще имам нови попълнения в шкафчето. Като стане тук ще се изповядам Simple Smile
Виж целия пост
# 1 662
Ooo, Aсса, защо си мисля, че се досещам кои ще са новите! Flutter Чакам да се похвалиш!  bouquet
Виж целия пост
# 1 663
Момичета, кажете за този на D&G, играя за него в ибей. Познавам го и дълго време не исках да го нося (една неприятна за мен особа постоянно беше с него и правех асоциации), но ще ми е любопитно да чуя и вас. Сещам се, че по едно време доста народ го беше напоръчвал.

Виж целия пост
# 1 664
Мимс, за тази Габана имаше писано преди време, помня, че Ксения беше казала за него, че е парфюмът с най-невероятен и силен облак и че е чудесен за околните, но труден за носене. Доста задушлив май  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия