Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 517
  • 1 988
# 1 680
бихте ли ми каза ли ALLURE какво е хатактерно и различно по между им: http://parfumery-bg.com/categories/Chanel/ мерси
Виж целия пост
# 1 681
бихте ли ми каза ли ALLURE какво е хатактерно и различно по между им: http://parfumery-bg.com/categories/Chanel/ мерси

Между кой и кой Алюр?
Виж целия пост
# 1 682
Скъпия ми подари ето този парфюм на Наоми:
Знам че е вечерен, но нямах търпение и днес на работа съм с него. ММММ страхотен е!
Виж целия пост
# 1 683
Скъпия ми подари ето този парфюм на Наоми: Знам че е вечерен, но нямах търпение и днес на работа съм с него. ММММ страхотен е!

не е вечерен, само името му е такова Simple Smile
аз го носих миналото лято и съм много доволна
само да не се прекалява с количеството в големите жеги, иначе вечер наистина не го жалех
Виж целия пост
# 1 684
Някой има ли впечателния от Flora Bella Perfume by Lalique for Women? Изглежда много добре. Изобщо май не са коментирани парфюми на Lalique
Виж целия пост
# 1 685

Това не може да бъде,тези цени не са реални...
 #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 1 686
аха, някой някога да е купувал от него?...толкова евтино..
Виж целия пост
# 1 687
аха, някой някога да е купувал от него?...толкова евтино..
Е, няма такива цени и такива ментета ooooh!
Виж целия пост
# 1 688
аха, някой някога да е купувал от него?...толкова евтино..
Е, няма такива цени и такива ментета ooooh!

Всичко е по 100 мл и по 38 лв.  Shocked Включително и Шанелите...Явно от онлайн магазина не искат да крият какво продават, защото това за мен си е чиста проба декларация...  Close
Виж целия пост
# 1 689
Всичко е по 100 мл и по 38 лв.  Shocked Включително и Шанелите...Явно от онлайн магазина не искат да крият какво продават, защото това за мен си е чиста проба декларация...  Close

Ами те май същите в Аукро бяха по 26 или 28 лв... Joy
Виж целия пост
# 1 690
В parfumery-bg.com парфюмите са от Дубай ( казват си хората, ако ги питаш). Не зная дали повечето им парфюми са успешни имитации и дали са трайни, но тяхното Coco има много малко общо с оригинала и не е никак трайно.
Виж целия пост
# 1 691
Това два различни парфюма или ..........?Успях да намеря и да помириша втория, но първия не/намерих го в свободна продажба, но е запечатан/
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_A-am-pid_ … 5W__products.html
http://www.donna.bg/product.php?id=285
.....да извадя любимата тема по-напред Simple Smile
Виж целия пост
# 1 692
Видяхте ли Коледните намаления на сетове в Ягодата? Какви разкошни сетове има и на какви цени?
Виж целия пост
# 1 693
Densi, кои сетове са хубави?
Виж целия пост
# 1 694
На мен ми харесват някой парфюмни сетове, както и сетовете за грим на Ив Сен Лоран.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия