и трябва да ти благодаря най-после за поздрава за Ясен
онзи ден се сетих за пореден път за вас, ама кой да се накани да звънне......

Едита е прекрасна малка дама вече 






Първо Т-та, после кашлицата и сега запушено носле!Иначе вече си е здравичка, само изчакваме да й се отпуши нослето!

, доколкото знам (а то хич не е много) това не е класическа хомеопатия.
Всъщност май не съм споменавала, но е същата като на еххо и Ния! 
Догодина понеже ние пак ще сме там, ако ме мернеш някъде ме докопваш, казваш, че си Канеста и така
да не говорим, че спокойно можете да ни дойдете някой ден нагости да си поиграят на тревата децата 

кейти е с гнойна ангина и на антибиотици. след 3 дни лекуване само с витамини и сиропи, вдигна Т и не я смъкна повече от денонощие. на прегледа се оказа, че има налепи по сливиците и така. сега сме вкъщи и се лекуваме. тъпо ми е, защото бяхме планували разходки из гората събота и неделя, а те минаха в търсене на лекари и дежурни аптеки из самоков.Препоръчани теми