Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява плацента от втора степен?
Какво представлява кистата по време на бременност?
Безопасно ли е да ядете люти чушки по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява плацента от втора степен?
-
Какво представлява кистата по време на бременност?
-
Безопасно ли е да ядете люти чушки по време на бременност?
-
Какви са четките и гребенчетата за бебето?
-
Какви са най-добрите начини за отопление на детската стая?
сигурна съм ,че скоро всички тревоги около малкия Алекс скоро ще зад гърба ви .Да ни държиш в течение как се развиват нещата около вас
,но скоро няма да ми се отвори парашута да шофирам (таткото каза ) 


, така че ако видите
Днес се оказа, че ми се е появила киста.(Според мен се е появила още март, ама кой да я види?
) Аз по този път с кистата и с това, че кистите не болят и не може да създават проблеми съм минала(и с обяснението че си въобразявам, че ме боли).
Тук нали се ходи на видеозон 2 максимум 3 пъти, та сега едва ли не трябва да се чувствам щастлива, че ми отпускат 4-ти. 

Ама като има и други, явно е нормално за състоянието ни, та това ме успокоява.

След малко ще връщам задните теми.
При мен има и сраствания(след операция) при което се получава притискане на яйчника и кистата и от там е болката. (Това ми го каза само 1 лекар още докато бях в България, а там доста лекари обиколих и всички други ми обясниха, че съм здрава и си въобразявам че ме боли.)