Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява плацента от втора степен?
Какво представлява кистата по време на бременност?
Безопасно ли е да ядете люти чушки по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява плацента от втора степен?
-
Какво представлява кистата по време на бременност?
-
Безопасно ли е да ядете люти чушки по време на бременност?
-
Какви са четките и гребенчетата за бебето?
-
Какви са най-добрите начини за отопление на детската стая?

Нямам търпение да го видя, почти месец изкарахме разделени, видяхме се 2 пъти за по един ден и сега тръпна в очакване да видя любимата усмивка и топлите очички
Нямам търпение просто! Допивам си кафенцето, събирам си багажа и дано дойде по-скоро!
Добре ми беше при мама и тате, едва се отлежах и намързелувах, едва ли скоро пак ще имам тази възможност за активен мързел, като знам, че сега ме чака и малко чистене след ремонта (милото е почистил основно, но трябва и аз да мина) и въпреки всичко искам да съм с него. Тези дни се замислих сериозно над това, не съм ли гаднярка, не проявявам ли някакъв егоизъм, не постъпвам ли некоректно спрямо родителите си......но в крайна сметка се самооправдавам, че когато е трябвало да бъда с тях- аз съм била, помагали сме си един на друг, все пак те са ме отгледали и са ми дали много, но идва момента, в който човек поема своя живот и трябва да мисли вече и за себе си......
Но това не ми дава мира тези дни.....





Обаче май другия месец ще се ходи на педикюр (никога не съм ходила). Ще видим.
на всичко отгоре се занимавам с една камара лекари, които по закона на Мърфи са некадърни и ходенето ми се умножава и скоро ще им 
макар и със закъснение
Но не се притеснявайте,всичко ще бъде наред
,все едно не ми личи,ама бюрокрация,какво да се прави