Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 270
Момичета, толкова сте мили  и отзивчиви, и Страхотни! Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug  Благодаря!
  bouquet

Тук съм. Засега се справям идеално. Днес съм на тренировка. Wink

Пожелавам ви хубав уикенд! Heart Eyes
Виж целия пост
# 271
Здравейте, Страхотни!

пускам един малко по-различен петъчен поздрав, дано ви хареса  Rolling Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=cfjQujYrfEk

за зеления чай: вчера пробвах един с розова вода..вълшебен!

виждам, че и други като мен пишат в тук, дори и да не следват диетата  Grinning! тук компанията е повече от страхотна!
прегръщам ви всички с много  Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Минавам, за да ви пожелая лека нощ  Hug

Днес не съм диетична, а по всички личи , че утре също - но ще празнуваме именния ден на сина ми , така че няма да се включа два дни, а следващата седмица празниците продължават с Рождения ден на сина - в понеделник . Точно така се падна РД в понеделник и преди 11 години, когато го родих Grinning

Много на всички и минусчета на всички, които ще се мерят утре! Hug
Виж целия пост
# 273


Черпя за именния ден на сина ми днес Hug
Виж целия пост
# 274
Добро утро!
Честит имен ден на всички празнуващи!  newsm51 newsm51
Лиде, да е жив и здрав и много да те радва!
Аз си карам Дюкан - ще се премеря и ще си сложа мерките тук да си ги следя при вас.
Страхотен уикенд, страхотни!!!!
 Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 275
Добро утро раннобудни lideto70 и * Боби * и всички страхотно спящи!

lideto70 честит празник на детенце, много да те радва и да ти е жив и здрав!!!
Да се отчета за моите 103 в едно диети Laughing
 Confused кантара ми се е побъркал - но имам основания да мисля, че съм -1.
Сега обаче имам да решавам тежки проблеми и ще ви изоставя до понеделник.
Желая ви забавен и минусов уикенд Wink
Виж целия пост
# 276
Ей ме на и мен  Crazy

Лиде, да ти е жив и здрав именника  Heart Eyes Аз си взимам няколко бонбона от името на режимните,за да не си развалят деня  Mr. Green

Стам, абе къде ще ходиш...я,си стои при нас  Hug как хубаво си бъбрим  Grinning

Буболина, на ябълки бррррррррр успех мога само да ти пожелая  Thinking доста сложна задачка ми се струва  newsm78

Аз ще се помотам още малко.....

Дечко е настинал и няма да излизаме .....голяма борба е за промиване на носа  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 277
Здравейте, най - Страхотните! Hug

Лиде, да ти е жив и здрав именика!  bouquet

Кала  Hug

Ами тук съм си.  Grinning

Днес ми е малко или много въглехидратен ден... Blush Laughing Вчера обаче, каква хубава аеробика си спретнах....Сууупер ! И успях да не вечерям след това. Sunglasses

На всички мнооого  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 278
Привет!
Обещах премерих се.
Да се запиша и споделя (ще включа и миналата година за да се самопорицая Sick #2gunfire)

          дата     т       х      бюст     бедро     прасец     ръка
         10.10.07  91   105      95          61            -              -
         05.11.07  81   100      90          58           37           28
         06.12.07  81     98      88          57           37           28
         17.01.08  77     96      87          54           35.5        27

         08.11.08  81     97      88          57           37.5         26.5 Sick
 
Започнах на 01.10 с точкова, ноември 5 дни Дюкан, после 3 пъти страхотна (декември, януари и февруари-март)! До август - задържах, а после..... #2gunfire
Виж целия пост
# 279
Добро утро!!!
 Hug Hug Hug Hug
Чаша кафе -



Вчера малко се бях сдухала (депресирала е силна дума) след като се премерх, но станалото - станало - днес съм мотивирана и борбена!
Ще се справя! Ще сваля 6 - 8 кг!!!!
ОБЕЩАВАМ!!!

Хубав ден!!!!
Виж целия пост
# 280
Боби, страхотната ли започваш?
Много те харесвам борбена!
Браво на тебе Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Привет!
Ще си продължа с Дюкан!
Уморена съм - днес сваляхме ламперия от старите собственици, изхвърляме боклуци - домашен фитнес.
Лека вечер!
Виж целия пост
# 282
Добро утро!

Благодаря на всички за пожеланията за сина ми  bouquet  bouquet  bouquet, а
днес ми е рожденник - става на 11 год. Grinning






Успешна и минусова седмица на всички! Hug
Виж целия пост
# 283
Добро утро усмихнати, минусови и страхотни Laughing Hug
ЛИДЕ честит ти рожденник, да ти е жив и здрав и много усмихнат.

БОБИ не се отпускай. Повярвай ми знам колко е трудно. Вече десет години се боря с йо-йо ефекта. Най-гадното при мен е, че границите в които се движа винаги са около 10 кг. разлики, което огромен стрес за организма. Но сега съм казала край на глупостите. Да си слаб или по-точно казано добре сложен/изглеждащ е направо страхотно smile3521. Заслужава си човек да стиска бузи Sick
Много целувки и от мен! Crazy
Виж целия пост
# 284
Лидеееее, Честито Simple SmileНяколко бонбона и за режимните  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия