Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви лекарства се приемат при болки в гърлото по време на бременност?
Защо бебетата плачат по-малко, когато сте болни или изморени?
Защо не усещам бебето толкова осезаемо, когато е обърнато с гръб към мен?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви лекарства се приемат при болки в гърлото по време на бременност?
-
Защо бебетата плачат по-малко, когато сте болни или изморени?
Когато сте болни или изморени, бебето може да плаче по-малко, защото вашето общо състояние може да повлияе на настроението му. Не е необичайно да усещате различна активност на бебето в различни дни, като някои майки отбелязват, че техните бебета плачат всеки ден по едно и също време, докато други имат по-различни настроения. Това е индивидуално за всяка майка и бебе.
-
Защо не усещам бебето толкова осезаемо, когато е обърнато с гръб към мен?
-
Какво може да доведе до намаляване на движенията на бебето?
-
Какви са предимствата на различните болници за раждане?
Дай Боже всичко да е наред, само тайничко понякога си мисля дали ще може и при следващ опит някой много напорист и издръжлив "плувец" да оцелее и да се промъкне... ДАНО 

Имам позната, която живее в Австрия и преди 3 години роди - беше заразена, лекуваха ги много и до скоро и детенцето също, но всичко е наред. лечение има, дано вече и в България да знаят какво да правят, защото доколкото знам тук до скоро задължително се правеше аборт по медицински причини при положителен резултат...
- не съм си и помисляла, че някога мога да я достигна, макар и бременна. Лошата е, че и на корема ми е толкова.... ако искате вярвайте, но се притесних малко
Ама да сме живи и здрави, важното е на бебо да му е удобно и да имам кърма, другото ще се оправи.


колкото и тъпо да звучи...
а дупето ще те боли... сори
Като си спомням миналата седмица какво правеше
чудя се дали да не отида на извънреден преглед при друг лекар или направо да си сменя лекарката. Ще видим.
за всички
, което ме напомня да ви спдоеля, че тия дни съм постоянно
, не знам докъде ще я докараме така...
