ФЕВРУАРСКИТЕ мъници здраво раздават ритници!

  • 12 855
  • 310
# 75
Добро утроо   bouquet три дни чета и не смогвам да се запиша  Wink

Странно колко са различни впечатленията и опитът на хората. Аз миналия път раждах в Тина Киркова. Не съм била във ВИП, ами в обикновена стая. Лежах в патологията и преди и сега. Наистина не е лукс, но е чистичко, дограмите са нови, персоналът е мил с много малко изключения. Явно съм извадила късмет. Не съм си избирала екип, но бях секцио при лекарката моята си лекарка (д-р Колева). Тя обаче после излезе в отпуск и екипите, които ме следихе след операцията си бяха редовните там - всички бяха внимателни и любезни. Общо взето тоалетната и банята е чиста и на двата етажа - родилното и патологията. Кухнята даже вкусна! ПОне на мен ми харесва. ПАдат се 10 жени на една тоалетна, но не е проблем чак толкова за три дни Wink Повечето около мен бяха с избрани лекари и ги посещаваха доста често, питаха как са, абе по-любезни някак, но понеже са възпитани хората, та питаха и нас останалите как сме и ние се възползвахме  Mr. Green

Иначе за хорските въпроси. Ние с мойто мило мъжле се оженихме да разнообразие и за купона и с идеята да имаме дечурлига вече разбира се. Пазехме се дълго и винаги съм си представяла как ще си танцувам на сватбата, ще съм слаба и ще си пийна  Laughing ама като взех че лепнах някакъв нервен ортикарий, та алкохолът пак ми беше забранен  hahaha Както и да е, беше луда сватба и после се почнаха мъките по бебеправенето, защото не стана цели 3 години. Много кофти, хората питат, ама няма ли вече да имате бебе, еми ... какво да им отговориш  Confused После като взех че забременях изневиделица дори собственият ми мъж ме попита: От кого?  Joy Joy толкова беше загубил вяра, че може да стане чудото.... то пък за късмет синът ми е копие на него  Mr. Green Аз обаче съм се научила да се забавлявам с дребните хорица и техните закостенели мнения  Simple Smile

Карбо, леко с глезотиите, да не вземеш да свикнеш  Wink

За срещичката много ми се иска да се класирам, само дано съм добре. За протокола се казвам Галя (ама че прозаичен ник имам а  Mr. Green познайте кой набор съм  Wink )
Виж целия пост
# 76
Албена13, и нашето бебе рита много и не можеш да ми смъкнеш усмивката от лицето! Толкова се радвам! Тази сутрин си бяха съвсем истински осезаеми ритници. Не мога да повярвам просто...
Виж целия пост
# 77
Здравейте, мацки!
Изчетох ви най-накрая, после ще се връщам в старата тема ooooh! Аз пак се опитвам да се разболея, стегнало ме е гърлото, писна ми вече, то бива, бива, ама мойто край няма Cry
За раждането аз ще раждам в Св.София ( бившата Тина Киркова), чувала съм отзиви какви ли не- и добри, и лоши, така че няма да се връзвам, каквото такова.  Първият път раждах в Майчин дом, но това беше преди три години. Хигиената беше нулева, единствения плюс беше, че бебето си беше при мен през цялото време. Сега не знам дали са подобрили условията. За Шейново също отзивите са различни, моя приятелка роди и двете си дечица там и е много доволна, в същото време има много разочаровани мами. Така че където и да сте решили да раждате ще чуете винаги две мнения, не знам какво да ви посъветвам, всеки сам избира и преценява плюсовете и минусите на мястото, което е избрал:))))
 Аз също бях бременна като се омъжих, с таткото решихме, че след осем години съвместен живот що пък да не се оженим и така и направихме Wink А за хорското мнение хич да не ви пука, хората са станали такива злобари, че чак да се чуди човек отде толкова злоба можа да се пръкне #Cussing out
^desika^ , има много магазини, в които предлагат легълца- Щъркел- бул. Ал.Стамболийски( преди Вагон ресторанта, това го давам като ориентир, иначе той отдавна не съществува Wink), на Симеон си спомням че имаше един магазин, мисля, че беше преди К.Величков, пре мен на бул.Несторов има голям бебешки магазин, в който има всичко, забравих как се казва Crazy, днес ще мина да видя и ще пиша, а пък и има доста по-малки магазинчета, в които предлагат легълца.
Добре дошла на новата мама, леко бременеене с нас  bouquet
Хетера, не бой се, бе сладурче, нищо няма да му стане на бебето от две бирички или чаша вино Wink Аз сръбвам червено винце всяка вечер и май на бебо му действа стимулиращо, а не успиващо, защото като си легна и се почва едно ритане, едно въртене, купноджия ще бъде, ясна е работата Mr. Green
За срещата моля пишете ме, че не мога да се оправя Embarassed
За ника моят е прекалено обикновен ( то и такива трябва да има все пак Wink) - име+ фамилия- Емилия Митева Grinning
Приятен ден от мен newsm51
Виж целия пост
# 78
GALL78 ,много ми харесва името на момченцето ти.На някоя баба Дария ли е или вие го измислихте?
Виж целия пост
# 79
autumnsphereFlutter голяма радост са тези ритници и при нас. 
Ами като сме ги правили тези бебета по едно и също време, сега ще им се радваме на ритниците заедно.
Нека ритат докато има място, че след 1-2 месеца вече ще е доста тясно.  Wink
Виж целия пост
# 80
autumnsphereFlutter голяма радост са тези ритници и при нас. 
Ами като сме ги правили тези бебета по едно и също време, сега ще им се радваме на ритниците заедно.
Нека ритат докато има място, че след 1-2 месеца вече ще е доста тясно.  Wink

Абе, според мен и тогава ще ритат, то сега пак им е много тясно, като гледах на феталната как е притиснато горкото отвсякъде... Тогава ще са по-големи и силни! Grinning Да са живи и здрави, с Божията помощ... Praynig
Виж целия пост
# 81
Добро утро и от мен. За съжаление рядко имам време да вляза във форума Sad. Каката е 2 клас и имаме много домашни за писане, а и учи два езика - немски и английски. Та за болните мами (аз в момента съм една от тях), имах страхотни болки в гърлото, но си купих Биопарокс и пръскам през 4 часа в гърлото и носа, за да не слезе инфекцията надолу. Пия и витамин С на ампули. Не подценявам и меда и лимоните. Желая Ви бързо оздравяване. Peace
Виж целия пост
# 82
Здравейте и от мен!

Моля, включете ме за срещата, защото нямам парола за общия юзер.
Ще кача снимки в албума днес, за да се разпознаем  Simple Smile.

Относно избора за раждане, вече и аз съм в разни дилеми. Лекарите, на които се бях спряла вече не работят в болницата, която предпочитам... И започвам сначале да сондирам мнения...

Хубав ден ви желая и много ритничета!  bouquet




Виж целия пост
# 83
emym аз не се притеснявам за пийването и аз си пийвам от време на време винце и помалко бира,доколкото знам не е вредно  Simple Smile

autumnsphere аз съм си малко суетна и винаги съм искала да съм принцеса на сватбата,затова не намирам за много естетично да съм с коремче,някак си принцесите нямат  Wink

Благодаря ви за споделените впечатления от Св.София,явно навсякъде има доволни и недоволни,ако е писано всичко да е наред,така и ще бъде.

emym бебемагазинът на Димитър Несторов се казва Baby planet тази събота ходихме с мъжа ми дотам,но не съм никак впечатлена.Всичко е ужасно скъпо,нямаше количка под 500лв. и то най-обикновенна,просто стоките им са само на две италиански фирми,които явно са си скъпички,защото и леглата не бяха никак евтини,а да кажеш да са нещо особено не са.Аз дори харесах само една количка,от всички изложени, и се оказа,че струва 1000лв  Laughing
Смятам да потърся магазин,където има колички на Чиполино и от там да изберем до 300, 300 и нещо лв. количка,иначе това според мен са грешни пари,едва ли бебо ще разбере в количка от 300 или от 1000лв. се вози.
За креватчета има много хубави в Аико и Комо и са на нормални цени.
Виж целия пост
# 84
Аз ще раждам в Св. Анна - Окръжна болница.
Виж целия пост
# 85
А аз си купих от ПРОДАВАЛНИК количка зимна за 50лв. Много е запазена. А лятото ще си купя нова лятна и хубава количка.
Виж целия пост
# 86
Добро утро и от мен! Как сте коремки??? Май доста мами са ранобудни, ама като, че ли и аз започнах да ставам по - рано , отколкото преди, а нали казват, че бременните жени поспиват повече ooooh!

Виждам, че вече доста от вас са се ориентирали къде ще раждат! Аз ще се ориентирам по моят лекар, защото ми го препоръчаха когато забременях и той ми следи бременността от началото, но пак си мисля , че има време, само всичко да е наред!

Хайде, черпя ви с  едно горещо и силно Coffee, и ви пращам много   love001 на вас и на пупите!!!
Виж целия пост
# 87
Добро "утро",мами!
Като сте се заговорили за сватби и зачеване...Да си кажа-ние имахме дълга връзка,изпитана с две прекъсвания... Crazy Лятото на 2004 изведнъж реших,че трябва да забременявам.Спрях противозачатъчните,изчаках един месец ...и на следващия стана от раз! Shocked Винаги са ме плашели сватбите-обвързване и т.н.,но приятели ме убедиха донякъде,че е по-добре,отколкото таткото да ходи и да припознава бебето в родилния дом.Мъжът ми през годините ми беше предлагал няколко пъти(кога сериозно,кога на шега..),но тогава беше така улисан в работа и успокоен,че аз подхванах инициативата за съвместно бъдеще,че въобще не се сети да ми предлага!Наложи се аз да го питам какво ще правим сега-ще се женим ли,какво ли...А той:"Ти реши,после да не кажеш,че съм те притискал" Laughing И аз в болнични,човек без работа.. Laughing организирах сватбата и се оженихме на 15 януари...Всичко си бях представяла,но не и януарска сватба newsm78Късмет,че беше слънчево,а през ноща като си тръгвахме от ресторанта валеше приказен сняг..Много хубаво беше.Сравнително малко хора-55-60 човека,от тях само десетина роднини.Вярно,че ни излезе тогава 5000 лв(с все роклята)...но парите си ги бяхме изкарали.Все още си чакам годежния пръстен.. Laughing
Виж целия пост
# 88
Здравейте! Относно кой къде мисли да ражда може да реши и след като посети набелязаните болници всеки месец има дни на отворени врати, а списание 9 месеца ги публикуват. Това важи не само за София, а и за Пловдив, Стара Загора, Велико Търново, Габрово и Бургас. Според мен по трудно е да се вземе решение дали да си избереш екип и да платиш или не. Някой беше споменал за Св.София/Тина Киркова/  с избор на екип ако може да сподели каква е цената и как избираш екипа.
Виж целия пост
# 89
Как избираш екип не знам,иначе цената поне април месец е била 600лв.,сега не знам дали не е покачена  Thinking
Фризьорката ми роди там април,днес ще ходя да се подстригвам и ако каже подробности ще пиша  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия