Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
-
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
При закупуването на дрехи за бебето се препоръчва да закупите бодита, пижами, гащеризончета, чорапи, ръкавици, шапки за спане и връхни дрехи като якета или космонавти. Освен това блузите могат да заменят камизолите. При избора на оборудване като колички и кошари се препоръчва да се направи сравнително проучване на цените и качеството в различни магазини.
-
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
Поръчването от La Redoute може да бъде лесно дори без да говорите френски. Можете да използвате преводач или инструменти за превод, за да ви помогнат. Освен това можете да намерите информация и превод на често използвани думи за La Redoute онлайн. Ако срещнете затруднения, не се колебайте да поискате помощ.
-
Какви са основните артикули, необходими за бебето?
-
Кои артикули могат да бъдат премахнати от списъка за пазаруване, тъй като те са излишни?

новороденото се къпе в казан с вода с огромно количество сол и други гадости
ако пуснеш в търсачката осоляване ще ти излязат много теми. Аз направо настръхвам като си представя.
или пък такива, които са скъпички, а реално се ползват за месец-два
просто ми става лошо...
спокойно мамички
-те си и се радвайте на живота. това са дребни неща,няма смисъл от нерви.всеки си има свое мнение и то е толкова важно, колкото на всеки друг.но ние сме тук да се подкрепяме, обменяме инфо и разсейваме. не приемайте нещата толкова навътре. и не спирайте да давате идей и информацията, която смятате за полезна
) да се подкрепяме, а не да се хапеме, то че сме змии всички жени е ясно, ама да не си показваме езиците поне тук
Айде обичкам ви, отлитам да готвя
Като проходи смених тактиката - с един кат по-малко от мен
.