Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
-
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
При закупуването на дрехи за бебето се препоръчва да закупите бодита, пижами, гащеризончета, чорапи, ръкавици, шапки за спане и връхни дрехи като якета или космонавти. Освен това блузите могат да заменят камизолите. При избора на оборудване като колички и кошари се препоръчва да се направи сравнително проучване на цените и качеството в различни магазини.
-
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
Поръчването от La Redoute може да бъде лесно дори без да говорите френски. Можете да използвате преводач или инструменти за превод, за да ви помогнат. Освен това можете да намерите информация и превод на често използвани думи за La Redoute онлайн. Ако срещнете затруднения, не се колебайте да поискате помощ.
-
Какви са основните артикули, необходими за бебето?
-
Кои артикули могат да бъдат премахнати от списъка за пазаруване, тъй като те са излишни?
! Може ли да пуснеш линковете, за които спомена? А искам да попитам и още нещо: "успешното" кърмене зависи ли от нещо или " или го има, или го няма"? Незнам дали се изразих добре, дали трябва да правим нещо по въпроса отсега за можем да дадем на бебчовците мамина храна или то не зависи от нас? Ако все пак някой ме разбра може да ми отговори, ама нали съм най - малката тук ще ми простите за невежеството
Но познавам само една успешно кърмила майка, която е спазвала режим, всички останали успешно кърмили (под успешно разбирам толкова, колкото майката и бебето желаят, независимо дали е 6 месеца, година или 3 години
но аз също много мърдах насън без да се усетя. Обаче майчиния инстинкт действа безотказно и се стрясках в момента в който тръгна да си местя ръката към бебето

? Аз все си мисля ,че така или иначе ще са ми нужни едно две шишенца
дори и да нямам проблем с кърменето защото все пак мога от време на време да се изцеждам ако имам примерно някаква работа и трябва да пропусна някое хранене 
.Аз лично много се радвам за това, защото единствена помощ ще е майка ми, но тя пък е с една работа
и си оставих само латиницата, ама сега и това оправих! 