Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
-
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
При закупуването на дрехи за бебето се препоръчва да закупите бодита, пижами, гащеризончета, чорапи, ръкавици, шапки за спане и връхни дрехи като якета или космонавти. Освен това блузите могат да заменят камизолите. При избора на оборудване като колички и кошари се препоръчва да се направи сравнително проучване на цените и качеството в различни магазини.
-
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
Поръчването от La Redoute може да бъде лесно дори без да говорите френски. Можете да използвате преводач или инструменти за превод, за да ви помогнат. Освен това можете да намерите информация и превод на често използвани думи за La Redoute онлайн. Ако срещнете затруднения, не се колебайте да поискате помощ.
-
Какви са основните артикули, необходими за бебето?
-
Кои артикули могат да бъдат премахнати от списъка за пазаруване, тъй като те са излишни?
Сега за девойката ще взема само 2-3 бодита 0-3 месеца и останалото 3-6 месеца. Ако с половинката сте високи, направете същото. Ние с мъжът сме-аз 1.75, той-1.85
Лично мен ако питате колкото по-малко дрешки в началото толков апо-добре - понеже много бързо омаляват и се прибират дори и необличани което не е хубаво
Затова впоследствие реших да направя колажче отделно на мъжките и отделно на момичешките мами,но...отново проблем
.Първо-не всички мами знаят пола на бебетата си и второ-не всички са качили свои снимки в албумчето и се страхувам да няма обидени...Затова може би ще направя специално "маминия" колаж някой друг ден...