Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е цената на леглото от брошурата на Метро и къде мога да го намеря?
Какви са мненията за закупуване на количка и легло от чужбина?
Какво представлява леглото и колко струва?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е цената на леглото от брошурата на Метро и къде мога да го намеря?
-
Какви са мненията за закупуване на количка и легло от чужбина?
-
Какво представлява леглото и колко струва?
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка и легло?
-
Какви са съветите за кърмене и как да се справим с обезсърчаването от страна на медицинските специалисти?
мн мн хубави новини

Поне си пия витамините... А това за пола на бебето и храната е пълна глупост, полът се определя от хромозомите, не от храната! 
Аз досега съм качила само 2 кг., какво ли ще ми каже на мен, че ще ми умре детето от глад... А за мъжа ти, и моят реагира понякога така, просто не знаят какво да правят като сме кисели и се изнервят още повече...




, тежим 660 грама и си отговаря на седмиците. Ще помоля някоя мама да ми сложи щъркелче и да ми смени теримна на 02.02.
Ей, големи умници си имаме тук
и
, че ми омръзна вече! Цялата работа идва от там, че те се правят на гладно, а аз ако не закуся до един час и започвам да повръщам и оттам нататък още по-зле! А то сутрин докато се оправя, докато стигнем до клиниката и там докато чакам и то става белята! И иди после обяснявай на мъжо и на докторката, че се храниш здравословно и редовно, а те не вярвват!
явно само така съм си мислела.Та тази новина ми дойде малко като шок и още се опитвам да я асимилирам.Даже си признавам,че започна да ме хваща шубето.Но все пак имам още поне 3 месеца да свиквам с мисълта и да се настроя психически