Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е цената на леглото от брошурата на Метро и къде мога да го намеря?
Какви са мненията за закупуване на количка и легло от чужбина?
Какво представлява леглото и колко струва?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е цената на леглото от брошурата на Метро и къде мога да го намеря?
-
Какви са мненията за закупуване на количка и легло от чужбина?
-
Какво представлява леглото и колко струва?
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка и легло?
-
Какви са съветите за кърмене и как да се справим с обезсърчаването от страна на медицинските специалисти?
.Направо настръхнах (въпреки че от 3 седмици имаме парно).Сняг толкова рано е необичайно дори и за Канада.Добре че валя само половин час и сега няма и следа от него.Единствено ме успокоява,че с наближаването на зимата,наближава и февруари,а от там и идването на бебончо.Не знам как е при вас,но аз вече нямам търпение да си гушна бебчето
Дано само то да има повече търпение и да постои в мен още 3 месеца (как лети времето).



затова мамите с контракции е добре да не пипат много много тумбаците 
Толкова ми е криво! Можеше да се постарае и да успее, ама явно на мен ми е празнично, а на него...
Знам, че ще ме разберете, затова споделям. Извинявайте, ако не му е тука мястото... Дано от тъпите хормони да ми е по-голямото криво...
Направо не знам какво й става!? Каза, че ще ми пусне такъв накрая на бременността, а дотогава щом нямам показатели за променена киселинност на влагалището - всичко било наред. Аз пак сама ще си пусна кръв и стерилна урина след около 5 дни, като си изпия Тотемата, ама все пак....
на всички нови мами! Чудесно е, че все още се появява по някоя нова звезда!
. Но като ме видя каза, че корема ми бил много голям. За първи път ме и премериха. Тя доста се позачуди и каза да видим бебо да не расте по-голям. Но след това като видя размера каза, че си бил много добре за седмиците, но пък за сметка на теглото бил много дълъг. Но не ми каза колко см сме станали.