Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е цената на леглото от брошурата на Метро и къде мога да го намеря?
Какви са мненията за закупуване на количка и легло от чужбина?
Какво представлява леглото и колко струва?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е цената на леглото от брошурата на Метро и къде мога да го намеря?
-
Какви са мненията за закупуване на количка и легло от чужбина?
-
Какво представлява леглото и колко струва?
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка и легло?
-
Какви са съветите за кърмене и как да се справим с обезсърчаването от страна на медицинските специалисти?



Той се прибра, когато вече спях. Тъпо тъпо тъпо! Сега съм сърдита, ама то си е най-вече за мен, защото той пак замина. А иначе подаръка беше - купих една подаръчна кутия (от магазините за опаковане на подаръци), розова хартия, която нарязах на 100 лентички. На лентичките от едната страна написах на 100 различни езика "Обичам те", а от другата страна на листчето "защото....." и 100 различни причини. После всяко листче го навивах на руло и го завързвах със сребристо ламе. Така ставаше микроскопично папирусче. Сложих ги в кутията, отгоре малко пълнеж от намачкана оризова хартия и най-отгоре листче с пожелания и указания какво е това вътре. Накрая кутията я завързах с текстилна панделка. Отне ми към 2 дни с прекъсване и голямо пипкане, ама подаръка си го биваше според мен... Затова много ме беше яд, като дори не можах да му видя физиономията, като го отваряше... Ама така става понякога, само дето напоследък моя мъж никакъв го няма в жестовете от този тип, а аз сега май повече от друг път имам нужда...(
на всички и после пак!
/ и се карат "кой от двамата бил Гошко" 
дано всичко е ОК... направо ще се гръмна от притеснение, а то всъщност ако има повод притесненията тепърва ще започват...
Тогава вече ще падне под масата
и както е писала една мама, ако не мога да си нахраня детето ще е срамота
(това е в кръга на шегата знам, че големината няма никакво значение).
,тя е на мнение,че нищо не се купува преди раждане: "Аз за вас не исках нищо предварително да се взема. Като се роди ще купя всичко,ще изпера и изгладя" Да бе да ,как ли пък не ще оставя друг да пазарува за детето ми, пък било то и майка ми.
Нямало нужда....мен това доста ме притесни...не съм била на преглед от края на септември, а сега съм чак на края на ноември...не ми се струва много нормално...