Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с децата, според участниците във форума?
-
Какви са някои стратегии за справяне с предизвикателствата в училище, според участниците във форума?
И аз смятам,че нормално е да имат гаджета в 7-8 клас,но това е индивидуално за всяко дете.
Ама не мога да не се похваля-На теста по литература сме единствена шестица от целия випуск.Даже е пълна шестицата......Без грешка....
стегнал и учи здраво! 
нов GSM е при нас поръчката и маратонки с колелца
(старият и телефон) и и връчихме един Водафон обикновен,защото трябва да имаме връзка с нея,а не защото заслужава. Та за това не съм я питала,какво иска тази година за подарък.....каквото реша аз.


.
.