Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с децата, според участниците във форума?
-
Какви са някои стратегии за справяне с предизвикателствата в училище, според участниците във форума?

Просто за протокола исках да кажа, че сме набор 97.А иначе нямам възражения, дори и да ни оставиш в настоящата графа
Още повече, че ти няма и как да знаеш тези подробности.Аз, по мързеливия начин, представих се на две на три и готово..
...ама вече ще следя темата. Като чета написаното, то и моята Гергана не е по-различна - сякаш всички учат в едно училище

Моята щерка чете "Българи от старо време".